Oferta specjalna:

Świecznik Triangle, Lichtarz – 2 ramienny

Numer katalogowy: 263

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Świecznik Triangle sprzedawany jest w komplecie z dwoma białymi świecami stożkowymi. Zapakowany jest w elegancki, lakierowany karton. Ze względu na starannie zaprojektowany kształt świeczniki można łączyć w bardzo ciekawe kompozycje.

(nieprzypisane) - Świecznik Triangle – 2 ramienny

Czasem jeden mały element wystarczy, aby urozmaicić wybrane wnętrze. Każde pomieszczenie składa się ze szczegółów, które razem mają prezentować dopasowaną całość. W końcu każdy chce, aby jego dom wyglądał pięknie. Jednym z takich elementów wystroju Twojego domu może być właśnie świecznik.

Świecznik Triangle

Prezentowany świecznik to duet stożkowatych świec, które sprzedawane są w zestawie. Jego ciekawa, asymetryczna kompozycja gwarantuje oryginalny akcent w Twoim wnętrzu. Mała rzecz, a efekt niesamowity!

Rozświetl swoje mieszkanie

Lubisz, kiedy w Twoim domu każdy dodatek jest dopasowany do siebie? Uważasz, że w Twoim domu brakuje elementów ozdobnych? Poznaj świecznik dwukomorowy, który połączony z innymi takimi samymi świecznikami może tworzyć wspaniałe wzory. W naszych czasach często zapomina się o czymś takim jak świece. A jednak dzięki nim masz pewność, że gdy tylko zabraknie prądu, możesz otoczyć się ich ciepłem światłem. Najlepiej robić to przy pomocy przepięknych świeczników. Będą one pięknie prezentowały się w każdym salonie, łazience czy w sypialni. Jest to wysoka jakość produktu w bardzo korzystnej cenie. Każdy zakupiony świecznik wysyłany jest w pięknym, ozdobnym opakowaniu! 

Newsletter