Oferta specjalna:

7 ramienny świecznik MENORA

Numer katalogowy: 262

154.00 zł brutto
Wysyłka od: 15,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (21.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Świecznik – menora. Piękny element dekoracyjny, wywodzący się z tradycji żydowskiej. Idealny do klasycznych wnętrz – jadalni, salonu, sypialni. Przeznaczony jest na 7 klasycznych świec. Wykonany z metalu dzięki czemu jest bardzo trwały i stabilny. Posiada okapniki chroniące powierzchnie przed spływającym woskiem.

Dekoracje wnętrz / Świeczniki - Świecznik Menora – 7 ramienny

Nic tak nie dodaje wnętrzom uroku jak klasyczne i ponadczasowe świeczniki. Najbardziej efektowne są konstrukcje, pozwalające na rozmieszczenie kilku świec i uzyskanie nastrojowego źródła światła. Versanis oferuje tradycyjny model świecznika MENORA, charakteryzujący się nietuzinkowym wyglądem i dokładnym wykończeniem.

Siedmioramienna konstrukcja o ustawionych w jednej linii ramionach sprawia, że produkt sprawia wrażenie masywnego i solidnie wykonanego. Świecznik MENORA posiada bardzo ciekawą historię, ponieważ wywodzi się z tradycji żydowskiej. Nazwa produktu jest jednym z najstarszych ich symboli. Świecznik o siedmiu ramionach był używany w celach obrzędowych.
Dziś stanowi również pięknie prezentujący się element dekoracyjny. Doskonale podkreśla klasyczny charakter każdego, domowego wnętrza – jadalni, salonu czy sypialni.

Wykonany z metalu, gwarantującego trwałość i stabilność. Dzięki temu, świecznik przez bardzo długi czas będzie dekorował stoły, komody i kominki, a co za tym idzie wprowadzał przytulny klimat. Produkt posiada okapniki, chroniące powierzchnię przed spływającym woskiem.

Zobacz także z tej kategorii:


264


 

329


 

Newsletter