Oferta specjalna:

Duży kosz na drewno

Numer katalogowy: 183A

275.00 zł brutto
Wysyłka od: 12,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (21.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Kosz jest doskonałą dekoracją Twojego kominka, która posłuży do przechowywania drewna. Piękne, precyzyjnie wykonane kute elementy i gięte profile dopasują się praktycznie do każdego stylu. Kosz na drewno jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

Pomieszczenia / Salon / Akcesoria kominkowe / Kosze na drewno - Kosz na drewno

Produkty proponowane przez Versanis nie tylko wspaniale się prezentują, ale także są bardzo wytrzymałe. Wykonane z najlepszych jakościowo materiałów uwidaczniają najnowsze trendy. Na pewno spodobają się wielu klientom ze względu na ciekawy design, solidne wykonanie oraz korzystne ceny.

Kosz na drewno

Metalowy kosz na drewno to produkt idealny dla osób, które najbardziej cenią sobie dobrą jakość i ciekawą estetykę. Kosz prezentuje się naprawdę okazale i jest bogato zdobiony, dzięki czemu może spełniać także funkcję zwykłej ozdoby stojącej w dowolnym pokoju. Jeżeli masz więc w swoim domu kominek, to z pewnością potrzebujesz odpowiedniego miejsca, w którym będziesz mógł trzymać podpałkę w postaci drewna. Kosz marki Kapelańczyk to produkt wykonany precyzyjnie z kutych elementów. W asortymencie znajdziesz go w wielu wariantach kolorystycznych.

Do jakiego pomieszczenia wstawić kosz na drewno?

Kosz na drewno powinien znajdować się blisko kominka, aby uzupełnianie opału stało się łatwiejsze. Warto zatem postawić go w salonie – tu na pewno będzie dobrze wyglądał, świetnie komponując się z resztą mebli. Gdy zabraknie w nim drewna, to w prosty sposób naładujesz go ponownie, ponieważ będziesz mógł zabrać go za uchwyt do miejsca, w którym składowane jest drewno.

Zobacz także z tej kategorii:


183


 

413


 

291


 

227


 

184


 

Newsletter