Oferta specjalna:

Kwietnik ścienny 1-ka

Numer katalogowy: 120

56.30 zł brutto
Wysyłka od: 15,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (25.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Prosty, klasyczny kwietnik ścienny, który nie przyćmi pięknej i ozdobnej rośliny doniczkowej. Produkt wykonany jest z metalu oraz dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, aby jeszcze lepiej dopasować go do wnętrza.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki - Kwietnik ścienny 1-ka

Ciekawa, masywna konstrukcja i wyjątkowa wytrzymałość to główne atuty prezentowanego produktu. Kwietnik przeznaczony na doniczki o standardowych wymiarach. Charakteryzuje się klasycznym wyglądem, który nie przyćmi urokliwej i ozdobnej rośliny. Wręcz przeciwnie, idealnie ją wyeksponuje i uwydatni jej wdzięk.

Masywna forma niniejszego kwietnika wskazuje na to, że jest on bardzo solidny i stabilny. Poradzi sobie z obciążeniem doniczki, nie uginając się nawet pod dość dużym obciążeniem. Kwietnik jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu posłuży jako ozdoba przez długi czas. Posiada wyjątkową podstawkę pod doniczkę, która dodaje produktowi elegancji i stylu. Wyróżnia się ciekawą, ale bardzo prostą konstrukcją. Posiada dodatkowe zabezpieczenie w formie metalowej obręczy dla rośliny, tak by ochronić ją przed upadkiem.

Model dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, co umożliwia idealne dostosowanie go do danego wnętrza. Odcienie doskonale będą kontrastować z zielenią roślin, jednocześnie zapewniając dobre dopasowanie do każdego wnętrza.

Zobacz także z tej kategorii:


51


 

4A


 

81


 

82


 

38


 

128


 

151


 

Newsletter