Oferta specjalna:

Stojak na flakony do kwiatów 12

Numer katalogowy: 11A

296.00 zł brutto
Wysyłka od: 12,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (21.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz serię:  

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Stojak stworzony z myślą o handlarzach kwiatów, ale nie tylko oni będą zachwyceni tym produktem. Produkt wykonany jest ze stali, co wpływa na jego wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz stabilność. Ma miejsce na aż dwanaście flakonów. Postawiony w ogrodzie, może okazać się świetną dekoracją.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki - Stojak na flakony 12

Małe dodatki, drobne produkty, niezwykle praktyczne rozwiązania - to wszystko i jeszcze więcej znajduje się w ofercie sklepu Versanis. Stawiamy na duży wybór, atrakcyjne ceny, najwyższą jakość produktów i oczywiście to, co najważniejsze - na pełne zadowolenie wszystkich klientów.

Stojak na flakony do kwiatów

Jedną z dostępnych na rynku propozycji jest oferowany stojak na flakony do kwiatów, który jesteśmy przekonani, spodoba się wszystkim klientom. Wykonany został ze stali, dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Odporny na wszelkie warunki pogodowe i mechanicznie, stabilny, a do tego i bardzo praktyczny w swoim zastosowaniu.

Gdzie można go wykorzystać?

Prezentowany stojak na flakony sprawdzi się przede wszystkim wśród handlarzy kwiatów. Mamy tutaj aż dwanaście flakonów, które umożliwiają włożenie do środka różnych gatunków kwiatów. Taki produkt to także bardzo dobry pomysł do ogrodu, jeśli kochamy kwiaty i lubimy się nimi otaczać. W każdej przestrzeni takie rozwiązanie wyglądać będzie naprawdę doskonale, spełniając swoje zadania najlepiej, jak tylko to możliwe. Producent Kapelańczyk wie, co zrobić, by każdy z klientów otrzymał to, na czym tylko mu zależy. 

Zobacz także z tej kategorii:


172


 

520


 

249


 

125


 

214


 

141


 

40


 

Newsletter