Oferta specjalna:

Uchwyt na skrzynkę balkonową. Uchwyt na donicę - metalowy, regulowany

Numer katalogowy: 34

15.00 zł brutto
Wysyłka od: 19,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do poniedziałku (12.12.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Brąz Kolor Brąz Brąz Brąz
Terakota Kolor Terakota Terakota Terakota
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Antracyt Kolor Antracyt Antracyt Antracyt

Uchwyt metalowy regulowany jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, aby lepiej dopasować go do doniczki. Uchwyt jest stabilny i solidnie wykonany, zatem będzie można cieszyć się długo pięknie ukwieconym balkonem.

Ogród i balkon / Uchwyty doniczkowe - Uchwyt na skrzynką balkonową - metalowy regulowany

Balkon to zazwyczaj niewielka przestrzeń, będąca kontynuacją strefy mieszkalnej. Najlepszym pomysłem na stworzenie z niego spokojnej oazy i wprowadzenie przytulnego nastroju są różnego rodzaju kompozycje kwiatowe. Alternatywą dla stojących doniczek, szczególnie na balkonie stały się uchwyty, umożliwiające zawieszenie roślin na balustradzie.

Niniejszy produkt, czyli uchwyt balkonowy, przede wszystkim pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń. Dodatkowo, kolorowe kwiaty będą bardziej widoczne, dzięki czemu balkon już od zewnątrz będzie przyciągał wzrok przechodniów swym pięknem i urokiem.

Uchwyt dostępny jest w wielu uniwersalnych kolorach, umożliwiających idealne dopasowanie go do danego rodzaju doniczki. Wyróżnia się starannym wykończeniem i ładną estetyką. Produkt wykonany jest z metalu, co gwarantuje najwyższą jakość i wytrzymałość. Zapewnia solidność i w sposób stabilny utrzyma doniczkę razem z kwiatami.

Produkt umożliwia regulację, co wpływa na komfort podczas jego montażu. Uchwyt balkonowy przez długi czas będzie elementem dekoracyjnym, podkreślającym charakter każdego balkonu.

Zobacz także z tej kategorii:


267


 

74


 

35


 

275


 

269


 

532


 

75


 

Newsletter