Oferta specjalna:

Uchwyt metalowy do skrzynek balkonowych - druciany

Numer katalogowy: 275

5.40 zł brutto
Wysyłka od: 19,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (05.07.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny

Nowoczesny wieszak doniczkowy. Dopasowany jest do specjalnie profilowanych doniczek balkonowych. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji świetnie utrzymuje doniczkę.

Ogród i balkon / Uchwyty doniczkowe - Uchwyt balkonowy. Uchwyt na skrzynkę balkonową - druciany zawijany

Nowoczesny produkt, umożliwiający stworzenie urokliwej dekoracji na niewielkiej przestrzeni każdego balkonu. Prezentowany uchwyt wyróżnia się oryginalną, powyginaną, drucianą konstrukcją. Świetnie wpasuje się w nowoczesne przestrzenie balkonów. Może występować pojedynczo, lecz znacznie częściej znajduje swoje zastosowanie w komplecie, składającym się z dwóch elementów. Wtedy stanowi solidną i wytrzymałą podstawę na doniczki lub skrzynki.

Dzięki nietypowej i unikatowej konstrukcji doskonale podtrzymuje każdy ciężar. Druciany uchwyt dopasowany jest do specjalnie wyprofilowanych doniczek balkonowych. Nie umożliwia regulacji ani na wielkość danej skrzynki, ani na rodzaj balustrady. Niebanalny wygląd i nowoczesny styl produktu sprawią, że umieszczone na nim doniczki i kwiaty zyskają niesamowity urok i razem będą tworzyć idealną całość.

Zobacz także z tej kategorii:


35


 

74


 

34


 

75


 

532


 

73


 

34A


 

Newsletter