Świecznik Figures Figury

Nr kat. 264

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

136.50 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
Złota patynaKolor Złota patynaZłota patyna Złota patyna
Srebrna patynaKolor Srebrna patynaSrebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patynaKolor Miedziana patynaMiedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
BiałyKolor BiałyBiały Biały
Wysokość:
27,0 cm

Szerokość: 29,0 cm

Głębokość: 14,0 cm

Waga brutto: 2,8 kg

Materiał wykonania: metal, szkło

Świecznik Figures sprzedawany jest w komplecie z trzema szklanymi lampionami oraz trzema pasującymi świeczkami T-light. Zapakowany jest w elegancki, lakierowany karton.

Każde wnętrze powinno zostać zaaranżowane w taki sposób, który nie tylko odzwierciedla charakter domowników, ale i wpływa na komfort przebywania w nim oraz ogólną atmosferę. Versanis oferuje swoim klientom oryginalne ozdoby, a jedną z nich, na którą warto zwrócić uwagę, jest prezentowany świecznik FIGURES. To rodzaj elementu dekoracyjnego, który zachwyca niepowtarzalną formą i unikatowymi kolorami. Prezentowany świecznik wyróżnia ekstrawagancki wygląd, który świetnie podkreśli charakter nowatorskich i stylowych przestrzeni. Konstrukcję świecznika tworzą trzy figury geometryczne o rozmaitych kształtach i różnorodnych wielkościach. Produkt posiada na każdej z figur szklany lampion, przeznaczony na świeczkę typu tealight. Świecznik FIGURES perfekcyjnie sprawdzi się jako dekoracja wewnątrz, jak i na zewnątrz. Doda uroku każdemu wnętrzu, a w momencie zapalenia świeczek wprowadzi przytulny i beztroski nastrój. Będzie także nietuzinkową ozdobą każdego ogrodu czy podwórka, kojarząc się ze stylem oraz elegancją. Model sprzedawany jest w komplecie z trzema szklanymi lampionami oraz trzema pasującymi do nich świeczkami tealight. Zapakowany w elegancki, lakierowany karton.

Zobacz także z tej kategorii:


Świecznik 3R

Świecznik 3R

42.70 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter