Oferta specjalna:

Świecznik 1-ka tulejka

Numer katalogowy: 20

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Świecznik na jedną świece zakończony tulejką; To strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o minimalizm. Świecznik bardzo efektowny i jednocześnie miły dla oka. Nie znajdzie się osoba, której ten produkt nie oczaruje.

Dekoracje wnętrz / Świeczniki / Świeczniki duże - Świecznik 1-ka tulejka

Versanis to jedyny w swoim rodzaju sklep związany z tradycją i pięknem doskonałym. Mamy w nim ogromny wybór wyjątkowych przedmiotów, takich jak: meble, dekoracje i ozdoby oraz różnego rodzaju akcesoria do domu lub ogrodu. Wszystkie odznaczają się wysoką jakością, dostępne są w korzystnych cenach. 

Świecznik 1-ka tulejka

Świecznik 1-ka tulejka to subtelny i delikatny, ale zarazem solidny przedmiot wykonany z metalu, który pięknie eksponuje świecę. Jest stabilny dzięki trzem nogom, w centralnej części posiada elegancką ozdobę. Poza pięknym wyglądem charakteryzuje się doskonałą jakością i perfekcją wykonania. Produkt został wykonany z troską o najdrobniejsze szczegóły. Doskonale prezentuje się w pomieszczeniach i przy każdym wystroju. Idealnie sprawdzi się jako pojedyncza ozdoba, wkomponuje się także do pozostałych dekoracji.  Podkreśla dobry gust i estetykę domu. Świecznik jest dostępny w wielu kolorach, zatem każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Odpowiedni świecznik to symbol elegancji

Każdy miłośnik ciszy i spokoju podczas spędzania wolnego czasu będzie zachwycony widokiem uspokajającego płomienia świecy umieszczonego na tak wyszukanym świeczniku, który jest definicją klasy i elegancji. Wybieraj wyłącznie najwyższej jakości produkty i ciesz się ich użytkowaniem przez długi czas.

Zobacz także z tej kategorii:


171


 

225


 

32


 

20A


 

19


 

24A


 

329


 

Newsletter