Oferta specjalna:

149.00

59.00 PLN

Świecznik 1-ka

Numer katalogowy: 32

33.00 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (14.08.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Zaletą tego świecznika jest prostota i elegancja. Produkt będzie zarówno ozdobą jak i praktycznym wyposażeniem wnętrza. Świecznik świetnie sprawdzi się w pojedynkę jak i w komplecie. Jest lekki ale stabilny co pozwoli umieszczać go w dowolnym miejscu, tworząc nowe kompozycje.

Dekoracje wnętrz / Świeczniki / Świeczniki duże - Świecznik 1-ka

Versanis to ikona piękna w postaci dzieł sztuki użytkowej, które będą świetnie pasować do biura, domu oraz ogrodu. W asortymencie możemy spotkać wiele wyjątkowych przedmiotów, takich jak świeczniki, stojaki i meble. Klasa i elegancja to podstawa.

Stojący Świecznik 1-ka

Stojący Świecznik 1-ka to prostota i elegancja w jednym. Wykonany jest z metalu. Charakteryzuje się solidnością, stabilnością i lekkością, dzięki czemu wszędzie można go ustawić. Posiada miejsce na jedną świecę, co pozwoli dokładnie oświetlić pomieszczenie. Produkt jednocześnie będzie świetną ozdobą oraz praktycznym wyposażeniem wnętrza. Dzięki możliwości wyboru kolorów produkt można dostosować do każdego wnętrza. Taka ozdoba świetnie sprawdza się jako samodzielna dekoracja, ale również będzie tworzyć ciekawe kompozycje z innymi akcesoriami. 

Wyjątkowe chwile

Stojący świecznik jest stworzony do wyjątkowych i subtelnych chwil. Doda szczypty romantyzmu i spontaniczności w zwykłe i szare wieczory, wprawiając w dobry nastrój. Wyróżnia się wysoką jakością oraz ciekawym, minimalistycznym designem, z pewnością posłuży przez długi czas.

Zobacz także z tej kategorii:


19


 

20A


 

329


 

24A


 

225


 

171


 

Newsletter