Oferta specjalna:

Na parasole

Niewłaściwie przechowywane, niezabezpieczone parasole, mogą szybko ulec uszkodzeniu. Gustowny, metalowy stojak pomoże je uporządkować. Pojemny, stabilny i odpowiednio wyprofilowany, zapewnia dobrze przystosowaną przestrzeń do ich odkładania. Co więcej, pełni funkcję dekoracyjną, dzięki czemu wnętrze zyskuje ciekawą, niepowtarzalną ozdobę w gustownym stylu.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

115


Wyjątkowy, niecodzienny projekt może zagościć w Twoim domu czy biurze, już od progu...

Parasolnik - stojak na parasole

168.00 PLN

330


Prezentowany produkt umożliwia posiadanie parasola zawsze pod ręką, w widocznym...

Stojak na parasole - pełny

410.00 PLN


Praktyczna ozdoba eleganckiej łazienki

Kompletując stylowe dodatki do domu, nie zawsze pamiętamy o łazience. Tymczasem istnieje wiele efektownych możliwości, by udekorować również i to ważne pomieszczenie. Kute stojaki na papier toaletowy Versanis to propozycja dla osób, którym zależy na modnym, gustownym otoczeniu – niezależnie od jego funkcji.

Metalowa ozdoba to element, który świetnie wpisuje się w stylistykę pomieszczenia, jakim jest łazienka. Podkreśli elegancki charakter armatury i płytek. Stabilna konstrukcja i subtelne zdobienia stanowią urzekające i wytrzymałe połączenie, które może świetnie prezentować się zarówno w niewielkiej, jak i dużej łazience, a przy tym jest stosunkowo łatwe w utrzymaniu.

Pomieszczenie toaletowe nie musi być tylko praktyczne, a jego wyposażenie nijakie i pozbawione stylu. Funkcjonalny, a jednocześnie stylowy stojak na papier sprawi, że nabierze ono wytwornego, luksusowego charakteru. Taka metalowa dekoracja będzie wyglądać efektownie zarówno w warunkach domowych, jak i w łazienkach hotelowych, restauracyjnych, w spa, biurach, domach handlowych, czy innych miejscach, w których dużą wagę odgrywa wyrafinowane zdobnictwo.

 

Metaloplastyka od Versanis jest wysokiej jakości, wykonywana z wielką dbałością o szczegóły i wykończenie. Dlatego też nadaje się do pomieszczeń oryginalnych, stylizowanych i przeznaczonych na wyjątkowe okazje. Dodatki, takie jak stojak na papier toaletowy kuty z metalu, to unikalne i charakterystyczne ozdoby utrzymane w klasycznej, ponadczasowej stylistyce. W zależności od koncepcji mogą prezentować się świetnie i w nowoczesnych i tradycyjnie urządzonych łazienkach. Na pewno sprawdzi się jako prezent do nowego mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty