Oferta specjalna:

Stojak ukośny 84 z blatem - mały

Numer katalogowy: 519

286.00 zł brutto
Wysyłka od: 23,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do poniedziałku (30.01.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Blat:

Dąb burgundzki Blat Dąb burgundzki Dąb burgundzki Dąb burgundzki

Uniwersalny stojak z drewnianym blatem o ukośnej konstrukcji. Stojak zapewnia doskonałą ekspozycję kwiatów lub innych przedmiotów. Zastosowanie produktu jest bardzo uniwersalne!

Dekoracje wnętrz / Stojaki - Stojak ukośny 84 z blatem - mały

Wybierz markę, która zna potrzeby swoich klientów oraz tworzy doskonałe rozwiązania łączące jakość, praktyczność i piękno. Kapelańczyk to producent stawiający na produkty do domu i do ogrodu. Możemy potwierdzić, że są doskonałe pod każdym względem i mogą stanowić bardzo dobre wypełnienie danej przestrzeni najlepszymi z możliwych rozwiązaniami.

Stojak ukośny - doskonałe wykonanie

Prezentowany stojak ukośny w wersji mini to niezwykle ciekawy mebel, który warto wykorzystać w swojej właśnie przestrzeni. Metalowa, czarna konstrukcja wygląda naprawdę ciekawie, a drewniany blat w dwóch wersjach kolorystycznych w piękny sposób wykańcza ten właśnie mebel. 

Zastosowanie w nowoczesnych przestrzeniach

Model ten sprawdzi się przede wszystkim w miejscach urządzonych w nowoczesnym, designerskim stylu. Będzie to ciekawa propozycja w salonie, by postawić na niej doniczkę z kwiatem, ułożyć na niej lampkę nocną, wykorzystać w gabinecie, poczekalni czy biurze. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto tylko postawi na ten właśnie wybór, na pewno będzie potrafił w oryginalny sposób wykorzystać potencjał mebla marki Kapelańczyk. Dla osób ceniących sobie taki styl, w pełni zachęcamy do zwrócenia uwagi na meble z tej samej kategorii, które razem będą mogły stworzyć kompletną i spójną całość.

Zobacz także z tej kategorii:


485


 

498


 

516


 

457


 

518


 

460


 

484


 

Newsletter