Stojak na papier toaletowy z pojemnikiem

Nr kat. 455

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

140.00 PLN

brutto

Zobacz ten sam produkt w dziale Outlet w obniżonej cenie!
info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
Złota patynaKolor Złota patynaZłota patyna Złota patyna
Srebrna patynaKolor Srebrna patynaSrebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patynaKolor Miedziana patynaMiedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
BiałyKolor BiałyBiały Biały
Wysokość:
71,0 cm

Szerokość: 21,0 cm

Głębokość: 37,0 cm

Waga brutto: 2,0 kg

Materiał wykonania: metal

Stojak na papier toaletowy prezentuje ciekawy wzór, jest to świetny wybór dla osób, które cenią sobie unikalne przedmioty i wygodne rozwiązania. W tym przypadku jest to połączenie pojemnika z uchwytem na rolkę. Jego zgrabny kształt gwarantuje dopasowanie się do każdej przestrzeni. Całość została bogato ozdobiona metalowymi elementami, tworząc tym samym unikatowy wygląd.

Zależy ci na tym, żeby twoje otoczenie też było pięknie zaaranżowane i eleganckie? Na zachwycający efekt składa się wiele elementów, również tych, które pozornie nie mają znaczenia. Najlepszym przykładem jest wyposażenie łazienki, takie jak stojak na papier toaletowy. Ten z metaloplastyki z oferty sklepu internetowego Versanis wygląda szykownie i pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i stylizowanych na retro. Miękkie łuki i zagięcia mają dwie funkcje: z jednej strony podkreślają designerski charakter dodatku, z drugiej umożliwiają jego dostosowanie do różnych przestrzeni. Stojak oprócz uchwytu na papier toaletowy posiada dyskretną półeczkę na dodatkowe rolki. Stabilny i dobrze wyważony, nie przewraca się i gwarantuje długoletnią trwałość. Jest też prosty w utrzymaniu w czystości.

Zobacz także z tej kategorii:


Parasolnik Pełny

Parasolnik Pełny

210.00 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter