Oferta specjalna:

Stojak na flakony do kwiatów 8

Numer katalogowy: 11

266.00 zł brutto
Wysyłka od: 12,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do czwartku (20.01.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz serię:  

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Stojak ma miejsca na osiem flakonów. Jest to podstawowe wyposażenie każdego ogrodnika i kwiaciarza. Dbając o potrzeby klienta, stworzyliśmy produkt odporny na warunki atmosferyczne, wykonany z metalu.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki - Stojak na flakony 8

Kapelańczyk to marka, która ma do zaoferowania swoim klientom najbardziej wyszukane rozwiązania. Mają bardzo szerokie zastosowanie i są praktycznymi dodatkami w domu, ogrodzie, biurze, wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, funkcjonalność oraz piękno danych rozwiązań. Producent wie, jak zaskoczyć klientów, aby byli w pełni zadowoleni z dokonanego wyboru. 

Doskonałej jakości stojak na flakony

Prezentowany stojak na flakony posiada metalową konstrukcję, którą można wybrać w określonym kolorze. Na konstrukcji mieści się osiem flakonów wykonanych z tworzywa sztucznego. Odporny na warunki atmosferyczne, stabilny na każdym podłożu, niezastąpiony w niejednej sytuacji. 

Stojak na flakony - gdzie znajdzie zastosowanie?

Oferowane przez nasz sklep Versanis stojaki na flakony to najlepsze rozwiązania do zastosowania w kwiaciarniach i na giełdach. Dla handlarzy kwiatów na pewno okażą się idealnym, praktycznym dodatkiem, dzięki któremu kwiaty będą stale miały dostęp do wody, a do tego będą prezentowały się tak, by klient bez problemu właśnie nimi się zainteresował. Co więcej, taki stojak na flakony to także dobra propozycja do zastosowania w ogrodach i we wszystkich innych miejscach, gdzie chcemy w ciekawy sposób zaprezentować ulubioną roślinność.

Zobacz także z tej kategorii:


507


 

127


 

283


 

6A


 

7


 

214A


 

6C


 

Newsletter