Stojak na bombkę i ozdoby

Numer katalogowy: 70

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Duży stojak na bombkę, który posiada również miejsce na niewielką świeczkę. Produkt jest wykonany z metalu; Ma okrągłą podpórkę. Wyrób dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

Akcesoria zimowe / Ozdoby świąteczne - Stojak na bombkę

Versanis to miejsce, w którym znajdziesz przedmioty sztuki użytkowe zachwycające swoim stylem i wykonaniem. Firma w swoim asortymencie proponuje wyroby jakościowe, które przyciągają wzrok i świetnie się prezentują. Za pomocą tego, co znajdziesz w ofercie, możesz z łatwością przyozdobić wnętrza swojego domu, biura bądź wybranej przestrzeni.

Stojak na bombkę i ozdoby

Stojak wykonany jest z metalu, można zawiesić na nim bombkę lub inne, tego typu ozdoby. Bardzo dobrej jakości, odporny na uszkodzenia. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dobierzesz go idealnie do wystroju wnętrza swojego domu. Posiada okrągłą podpórkę, dzięki czemu utrzymuje się stabilnie. Gdy zbliżają się święta, każdy myśli o tym, by jak najpiękniej udekorować swój dom. 

Idealna atmosfera świąt

Stojak na bombkę i ozdoby to jednak nie tylko wspaniały gadżet do domu, ale także dobry pomysł na prezent. Jest to produkt świetnej jakości oraz bardzo funkcjonalny. Każdy może go używać i w ten sposób sprawić, że święta będą jeszcze piękniejsze. Chodzi nie tylko o ubranie choinki czy zawieszenie lampek, ale też oryginalne udekorowanie stołu, szafek lub półek. Mniejsze, bardziej poręczne gadżety świąteczne tworzą niesamowitą atmosferę, którą można poczuć raz do roku.

Zobacz także z tej kategorii:


260


 

260A


 

260B


 

Newsletter