Oferta specjalna:

This is index.tpl

Stojak choinkowy Ekono Duży

Numer katalogowy: 72

164.00 zł brutto
Wysyłka od: 19,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (07.02.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Duży stojak na choinkę; Stabilna konstrukcja idzie w parze z doskonałą ceną. Produkt wykonany jest z największą precyzją; Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

Akcesoria zimowe / Stojaki choinkowe - Stojak choinkowy Ekono Duży

Szukasz gadżetów świątecznych do Twojego domu? Duży stojak nie tylko zagwarantuje bezpieczeństwo i stabilizację Twojej choince, ale jednocześnie będzie elegancko wyglądać, dodając całości szyku i elegancji. Trójnogi stojak dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Stojak choinkowy duży

Stojak wykonany z metalu przeznaczony jest do dużych drzew, a średnica otworu wynosi 7,8 cm. Przedmiot wyposażony jest w trzy, szeroko rozstawione, elegancko wygięte nóżki, zapewniające stabilizację drzewku i dodające wrażenia lekkości całej konstrukcji. Dostępność w kilku kolorach umożliwia dobór najbardziej pasującego względem swoich preferencji oraz potrzeb.

Poznaj ofertę Versanis 

Każde świąteczne drzewko, niezależnie od wielkości czy rodzaju ozdób, potrzebuje odpowiedniej, bezpiecznej podpory. Spośród modeli dostępnych na rynku warto wybrać taki, który oprócz zapewnienia stabilnej podstawy jest elegancki i będzie doskonale się komponował. Sklep Versanis wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, oferując stojaki choinkowe dopasowane do wielkości drzewka, łączące funkcjonalność, bezpieczeństwo, a także elegancję i różnorodność kolorystyczną. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem - gwarantujemy bardzo korzystne ceny

Zobacz także z tej kategorii:


463


 

72B


 

448


 

449


 

420


 

72D


 

Newsletter