Oferta specjalna:

This is index.tpl

Stojak choinkowy Bogus

Numer katalogowy: 448

229.00 zł brutto
Wysyłka od: 23,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (07.02.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Duży stojak na choinkę; Posiada pojemnik na wodę i 3 śruby do zamocowania. Jest to obowiązkowy produkt w każdym domu podczas okresu świątecznego. Stojak jest metalowy, odporny na zniekształcenia.

Akcesoria zimowe / Stojaki choinkowe - Stojak choinkowy Bogus

Dodatki do domu nadają swoistego charakteru, szczególnie w wyjątkowym czasie świąt. Marka Kapelańczyk wychodzi naprzeciw klientom poszukującym eleganckich dodatków do domu, łączących trwałość i elegancję. Stojak choinkowy daje bezpieczną podstawę drzewku, a jego stylowy charakter dodaje całej aranżacji wyjątkowego klimatu.

Stojak choinkowy Bogus

Elegancki stojak choinkowy o wadze około trzech kilogramów stanowi stabilną, bezpieczną konstrukcję dla każdego świątecznego drzewka, a delikatne, eleganckie nóżki dodają elegancji i lekkości. Wyposażony jest w pojemnik na wodę, zapewniając drzewku dłuższą żywotność, a także w śruby umożliwiające bezpieczne umocowanie drzewka. Kilka wariantów kolorystycznych pozwala na dobór odpowiedniego do danego wnętrza.

Stylowy i praktyczny

Ubierając świąteczne drzewko, stawiamy także na bezpieczny, wygodny w użyciu stojak, który jednocześnie będzie elegancki oraz nawiązujący do świątecznego charakteru całej konstrukcji. Stojak dzięki wykonaniu z metalu odpornego na zniekształcenia i wyposażeniu w śruby jest w stanie utrzymać drzewko w wysokości do trzech metrów, a lekka konstrukcja umożliwia swobodne przenoszenie w dowolne miejsce oraz łatwe przechowywanie. 

Zobacz także z tej kategorii:


72B


 

463


 

72


 

72D


 

449


 

420


 

Newsletter