Oferta specjalna:

515 5903154927023
1.46 kg

Stojak 83 ukośny - mały

Numer katalogowy: 515

PLN 211.00 Nowy 2023-04-01 Stojak 83 ukośny - mały 5903154927023 515
211.00 zł brutto
Wysyłka od: 23,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (28.03.2023)
info
info

Zamów przez telefon

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Uniwersalny stojak z metalowym blatem o ukośnej konstrukcji. Stojak zapewnia doskonałą ekspozycję kwiatów lub innych przedmiotów. Zastosowanie produktu jest bardzo uniwersalne!

Dekoracje wnętrz / Stojaki - Stojak 83 ukośny - mały

Szukasz eleganckich, ponadczasowych elementów wyposażenia do Twojego domu? Firma Kapelańczyk posiada pełną linię tego rodzaju dodatków do każdego wnętrza. Czarny, elegancki stojak o uniwersalnym zastosowaniu znajdzie miejsce w dowolnym wnętrzu, urządzonym zarówno w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, jak i nieco tradycyjnym.

Stojak ukośny mały

Czarny, uniwersalny stojak ze skośnymi nóżkami o wysokości 83 cm dostępny jest w eleganckim, czarnym półmacie. Elegancki wygląd i ponadczasowa kolorystyka sprawiają, że stojak posiada szerokie zastosowanie - może służyć zarówno jako ekskluzywny kwietnik, jak i stojak na bibeloty codziennego użytku.

Uniwersalność to podstawa 

Czarny, niespełna metrowy stojak w uniwersalnym kolorze marki Kapelańczyk jest odpowiedzią na poszukiwanie eleganckich i funkcjonalnych elementów wyposażenia domu, ale nie tylko. Będzie doskonałym dodatkiem w salonach kosmetycznych, kawiarniach, restauracjach czy kancelariach. Co ważne, pozwala na ekspozycję ulubionych przedmiotów. Wykonanie z metalu gwarantuje trwałość produktów, a delikatna konstrukcja nadaje wrażenia lekkości. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu Versanis, z pewnością każdy dobierze również inne produkty, tworząc spójną, oryginalną kompozycję. 

Zobacz także z tej kategorii:


498


Stojak 4-ka duża jest wzbogaconą, powiększoną wersją stojaka uniwersalnego. Został...

Stojak uniwersalny 4-ka duży - drewniana okleina

 

516


Dobór odpowiednich mebli do danego wnętrza jest niezwykle ważnym zadaniem....

Stojak 104 z blatem - średni

 

517


Jeśli chcesz postawić na markę, która będzie w stanie zaoferować Ci najwyższej...

Stojak ukośny 104 z blatem - średni

 

484


Duży, wielofunkcyjny stojak to wysokiej jakości metalowy element wyposażenia wnętrz...

Stojak wielofunkcyjny - duży

 

485


Wąski stojak z blatem w kształcie podstawki może być zastosowany do ekspozycji i...

Stojak wielofunkcyjny - średni

 

495


Stojak na ręczniki wykonany metodą metaloplastyki z zespawanych profili ma...

Stojak na ręczniki do łazienki lub kuchni

 

457


Szukasz sposobu na uzupełnienie wystroju weselnej sali albo aranżacji tarasu czy...

Stojak Dekoracyjny Maxi

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty