Oferta specjalna:

2400.00

1190.00 PLN

Sanki z oparciem i rączką

Numer katalogowy: 259B

146.00 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00
wyślemy do wtorku (03.11.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Bordo transparent Kolor Bordo transparent Bordo transparent Bordo transparent
Zieleń transparent Kolor Zieleń transparent Zieleń transparent Zieleń transparent
Chaber transparent Kolor Chaber transparent Chaber transparent Chaber transparent
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Wytrzymałe i bardzo wygodne metalowe sanki z oparciem i popychaczem. Idealne do bezpiecznej zabawy rodziców z dziećmi. Siedzisko wykonane z drewna; Dostępne w kilku ciekawych kolorach.

Akcesoria zimowe / Sanki - Sanki z oparciem i rączką

Szukasz sanek, które będą przypominały radosne, beztroskie chwile z Twojego dzieciństwa, a Twoim pociechom zapewniają moc zabawy? Sanki z oparciem i rączką wykonaną z metalu posiadają siedzisko wykonane z drewna zapewniające trwałość oraz wygodę użytkowania. Różnorodna kolorystyka ułatwia wybór sanek w naszym ulubionym kolorze.

Drewniane sanki z oparciem i rączką

Szukasz sanek z bezpiecznym oparciem i wygodną rączką do pchania? Metalowa konstrukcja w różnorodnej kolorystyce zapewnia trwałość oraz wygodę podczas używania.  Stosunkowo lekkie, zatem każdy z łatwością poradzi sobie z ich transportem. To doskonały pomysł na prezent!

Przywołaj wesołe chwile na śniegu

Metalowe sanki z drewnianym siedziskiem wyposażone są w oparcie dla dziecka oraz wygodną rączkę dla rodziców, która ułatwia pchanie. Niezwykle lekko się je prowadzi i są bardzo wygodne podczas użytkowania. Wymiary umożliwiają swobodną jazdę oraz bezproblemowy transport w dowolne miejsce, co korzystnie wpływa na użytkowanie. Sanki dostępne są w kilku popularnych kolorach, dzięki czemu każdy amator zabawy na śniegu wybierze model w swoim ulubionym kolorze. 

Zobacz także z tej kategorii:


259


 

465


 

259A


 

Newsletter