Oferta specjalna:

This is index.tpl

Sanki z oparciem i rączką

Numer katalogowy: 259B

432.00 zł brutto
Wysyłka od: 23,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (07.02.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Bordo transparent Kolor Bordo transparent Bordo transparent Bordo transparent
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat

Wytrzymałe i bardzo wygodne metalowe sanki z oparciem i popychaczem. Idealne do bezpiecznej zabawy rodziców z dziećmi. Siedzisko wykonane z drewna; Dostępne w kilku ciekawych kolorach.

Akcesoria zimowe / Sanki - Sanki z oparciem i rączką

Szukasz sanek, które będą przypominały radosne, beztroskie chwile z Twojego dzieciństwa, a Twoim pociechom zapewniają moc zabawy? Sanki z oparciem i rączką wykonaną z metalu posiadają siedzisko wykonane z drewna zapewniające trwałość oraz wygodę użytkowania. Różnorodna kolorystyka ułatwia wybór sanek w naszym ulubionym kolorze.

Drewniane sanki z oparciem i rączką

Szukasz sanek z bezpiecznym oparciem i wygodną rączką do pchania? Metalowa konstrukcja w różnorodnej kolorystyce zapewnia trwałość oraz wygodę podczas używania.  Stosunkowo lekkie, zatem każdy z łatwością poradzi sobie z ich transportem. To doskonały pomysł na prezent!

Przywołaj wesołe chwile na śniegu

Metalowe sanki z drewnianym siedziskiem wyposażone są w oparcie dla dziecka oraz wygodną rączkę dla rodziców, która ułatwia pchanie. Niezwykle lekko się je prowadzi i są bardzo wygodne podczas użytkowania. Wymiary umożliwiają swobodną jazdę oraz bezproblemowy transport w dowolne miejsce, co korzystnie wpływa na użytkowanie. Sanki dostępne są w kilku popularnych kolorach, dzięki czemu każdy amator zabawy na śniegu wybierze model w swoim ulubionym kolorze. 

Zobacz także z tej kategorii:


259


 

465


 

259A


 

Newsletter