Oferta specjalna:

Sanki z oparciem

Numer katalogowy: 259

129.00 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00
wyślemy do wtorku (01.12.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Bordo transparent Kolor Bordo transparent Bordo transparent Bordo transparent
Zieleń transparent Kolor Zieleń transparent Zieleń transparent Zieleń transparent
Chaber transparent Kolor Chaber transparent Chaber transparent Chaber transparent
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Sanki z oparciem; W sam raz na zimowe spacery z dzieckiem. Mocna i stabilna konstrukcja sanek zapewnia bezpieczne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Akcesoria zimowe / Sanki - Sanki z oparciem

Uwielbiasz czas spędzony wspólnie ze swoją pociechą? Sanki są doskonałym sposobem na zimową zabawę na świeżym powietrzu, a także okazją do zebrania wspaniałych wspomnień z dzieciństwa oraz radosnych chwil na śniegu. Producent zadbał o trwałe i solidne wykonanie gwarantujące komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. 

Sanki z oparciem

Sanki z oparciem składają się z metalowej konstrukcji zapewniającej wygodne, bezpieczne oparcie dla najmłodszego użytkownika. Drewniane siedzisko stworzone z desek jest stabilne i nie przepuszcza zimna. Lekkie, ważące niespełna cztery kilogramy sanki dostępne są w kilku kultowych kolorach, dzięki czemu każdy amator zimowych zabaw znajdzie swoją ulubioną barwę.

Moc zabawy

Dajmy naszym pociechom najprzyjemniejsze chwile, które na pewno zapadną im w pamięć! Sanki to synonim zimowych, beztroskich chwil z rówieśnikami i doskonałą, pełną emocji zabawą. Dają możliwość różnych sposobów spędzania czasu z najbliższymi, a także d przybliżenia najmłodszym sposobów zabawy sprzed pokoleń. Zjazdy na każdej napotkanej górce, wyścigi, kulig czy wreszcie jako zimowa forma transportu dla dzieci - sanki mogą towarzyszyć nam praktycznie całą zimę. Metalowe oparcie stanowi zabezpieczenie najmłodszych użytkowników, a mocny, trwały pasek umożliwia rodzicom ciągnięcie sanek. 

Zobacz także z tej kategorii:


259A


 

259B


 

465


 

Newsletter