Oferta specjalna:

This is index.tpl

Sanki z oparciem

Numer katalogowy: 259

332.00 zł brutto
Wysyłka od: 23,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (07.02.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Bordo transparent Kolor Bordo transparent Bordo transparent Bordo transparent
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat

Sanki z oparciem; W sam raz na zimowe spacery z dzieckiem. Mocna i stabilna konstrukcja sanek zapewnia bezpieczne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Akcesoria zimowe / Sanki - Sanki z oparciem

Uwielbiasz czas spędzony wspólnie ze swoją pociechą? Sanki są doskonałym sposobem na zimową zabawę na świeżym powietrzu, a także okazją do zebrania wspaniałych wspomnień z dzieciństwa oraz radosnych chwil na śniegu. Producent zadbał o trwałe i solidne wykonanie gwarantujące komfort oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. 

Sanki z oparciem

Sanki z oparciem składają się z metalowej konstrukcji zapewniającej wygodne, bezpieczne oparcie dla najmłodszego użytkownika. Drewniane siedzisko stworzone z desek jest stabilne i nie przepuszcza zimna. Lekkie, ważące niespełna cztery kilogramy sanki dostępne są w kilku kultowych kolorach, dzięki czemu każdy amator zimowych zabaw znajdzie swoją ulubioną barwę.

Moc zabawy

Dajmy naszym pociechom najprzyjemniejsze chwile, które na pewno zapadną im w pamięć! Sanki to synonim zimowych, beztroskich chwil z rówieśnikami i doskonałą, pełną emocji zabawą. Dają możliwość różnych sposobów spędzania czasu z najbliższymi, a także d przybliżenia najmłodszym sposobów zabawy sprzed pokoleń. Zjazdy na każdej napotkanej górce, wyścigi, kulig czy wreszcie jako zimowa forma transportu dla dzieci - sanki mogą towarzyszyć nam praktycznie całą zimę. Metalowe oparcie stanowi zabezpieczenie najmłodszych użytkowników, a mocny, trwały pasek umożliwia rodzicom ciągnięcie sanek. 

Zobacz także z tej kategorii:


465


 

259A


 

259B


 

Newsletter