Oferta specjalna:

Sanki metalowo-drewniane XXL / Mocne Sanki kuligowe

Numer katalogowy: 465

225.00 zł brutto
Wysyłka od: 12,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do 29.01.2021
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Bordo transparent Kolor Bordo transparent Bordo transparent Bordo transparent
Chaber transparent Kolor Chaber transparent Chaber transparent Chaber transparent
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat

Bardzo solidne i stabilne sanki. Nadają się zarówno do zjazdów z górki jak i do kuligów. Wykonane z rurek grubościennych. Wystarczy porównać ich wymiary oraz wagę z innymi dostępnymi sankami, a będziemy mięli pewność że wybieramy najtrwalszy produkt dostępny w sprzedaży. Sanki nadają się do organizowania kuligów.

Akcesoria zimowe / Sanki - Sanki kuligowe XXL

Kulig to nie tylko znakomity pomysł na zorganizowanie dzieciom wolnego czasu w zimowe ferie, ale również sposób na zachęcenie ich do obcowania z przyrodą. Świat z pędzącej sanny zawsze wydaje się piękniejszy! Przy okazji trzeba jednak pamiętać o zapewnieniu pociechom należytego bezpieczeństwa.

Sanki kuligowe z oferty sklepu Versanis charakteryzują się ponadprzeciętną jakością i gwarantują pozbawioną ryzyka zabawę. Solidna konstrukcja z grubościennych, odpornych na zginanie rurek jest gwarancją długoletniej trwałości. Oprócz drewnianego siedziska sanki dwuosobowe zaopatrzone są w wygodne podstawy na nogi z listewek. Wybierz jeden spośród kilku pięknych, żywych kolorów metalowych płoz i spraw radość swojemu dziecku! Do szczęścia wystarczy już tylko skrzypiący pod nogami śnieg i mroźny, słoneczny dzień.

Sanki są odpowiednie zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych

Zobacz także z tej kategorii:


259


 

259A


 

259B


 

Newsletter