Oferta specjalna:

Sanki metalowo-drewniane

Niezbędnym gadżetem w sezonie zimowym są oczywiście sanki. Każdy z nas z pewnością pamięta czasy dzieciństwa, gdy beztrosko oddawaliśmy się jeździe na sankach. W naszej ofercie można znaleźć metalowo-drewniane sanki, które powstały po to, by uszczęśliwić najmłodszych. Jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo dzieci, oferując produkt bez ostrych krawędzi, kantów czy elementów, które mogłyby spowodować niebezpieczeństwo.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

259A


Sanki dla dzieci to idealne rozwiązanie na zimowe popołudnia oraz zapewnienie...

Metalowe sanki dla dzieci

224.00 PLN

259


Uwielbiasz czas spędzony wspólnie ze swoją pociechą? Sanki są doskonałym...

Metalowe sanki z oparciem

248.00 PLN

259B


Szukasz sanek, które będą przypominały radosne, beztroskie chwile z Twojego...

Metalowe sanki z oparciem i rączką.

330.00 PLN

465


Kulig to nie tylko znakomity pomysł na zorganizowanie dzieciom wolnego czasu w zimowe...

Sanki kuligowe XXL

650.00 PLN


Solidne i bezpieczne sanki metalowe

Mając na uwadze fakt, że dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo ich pociech, oferujemy wyłącznie sanki o sprawdzonej konstrukcji, dzięki której dziecku nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Warto pamiętać o tym, że w okresie zimowym sanki są doskonałą alternatywą dla wózków. Można umieścić na nich na przykład koc, żeby dzieci mogły wygodniej usiąść. Model jest optymalnych rozmiarów, co umożliwia bardziej komfortowe użytkowanie. Sanki drewniane są niezwykle solidne. W połączeniu z metalem tworzą stabilną konstrukcję, która będzie służyć przez długie lata. Zapewnij swojemu maluchowi wspaniałą zabawę i podaruj mu wymarzone sanki z naszej oferty.

Siedziska naszych sanek zostały wykonane z bardzo solidnego drewna. Płozy powstały z metalowych rur. Wpływa to na ogromny komfort i bezpieczeństwo jazdy. Mimo zastosowania trwałych i solidnych materiałów, sanki są bardzo lekkie. Dlatego też bez trudu można je przenosić z miejsca na miejsce i wygodnie je ciągnąć. Poradzi sobie z nimi nawet Twoje dziecko. Sanki dostępne w naszym asortymencie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby posłużyć przez wiele sezonów zimowych. Dostępne są w bardzo korzystnych cenach, dlatego są na każdą kieszeń. Warto zdecydować się na modele z oparciem - szczególnie w przypadku małych dzieci. Zagwarantują ogromny komfort. W razie potrzeby, można umieścić na oparciu poduszkę, by zapewnić dodatkową wygodę podczas jazdy i zabawy. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty sanek w sklepie internetowym Versanis i serdecznie zapraszamy do zakupów.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty