Oferta specjalna:

Regały salonowe

Regały to meble składające się z poziomych półek umieszczonych na pionowych słupach lub ramach. Kategoria "regały" obejmuje różne rodzaje regałów, w tym:

  1. Regały wolnostojące - to regały, które można postawić na podłodze, bez konieczności mocowania ich do ściany. Są stabilne i często wykorzystywane w domowych bibliotekach, sklepach czy magazynach.

  2. Regały ściennych - to regały, które mocuje się do ściany. Są bardziej przestrzenne i idealnie nadają się do przechowywania książek, dekoracji czy przedmiotów kuchennych.

  3. Regały z drzwiami - to regały wyposażone w drzwi, które chronią przechowywane przedmioty przed kurzem i wilgocią. Są często wykorzystywane w kuchniach i łazienkach.

  4. Regały z szufladami - to regały, które posiadają szuflady na prowadnicach. Idealne do przechowywania bielizny, dokumentów czy narzędzi.

  5. Regały na kółkach - to regały, które można łatwo przesuwać i przenosić. Są idealne dla osób, które często zmieniają aranżację swojego wnętrza lub potrzebują mobilnego miejsca do przechowywania rzeczy.

Regały to bardzo funkcjonalne meble, które pomagają w organizacji przestrzeni i pozwalają zaoszczędzić miejsce. Dzięki dużej różnorodności kształtów, rozmiarów i funkcjonalności, każdy może znaleźć odpowiedni regał do swojego wnętrza.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

671


Kwietnik Wielopoziomowy Stojak na Kwiaty - Loft, Produkt Polski, 6 Poziomów...

Kwietnik stojący metalowy czarny, stojak - 6 poziomów

204.00 PLN

257


Mimo tego, że to „tylko” szafka, zachwycisz się jej prostotą i elegancją....

Metalowy regał - 5 poziomów

304.00 PLN

promocja

496


Metalowa konsola - półka o wysokości 78 cm to praktyczny i elegancki mebel,...

Konsola - metalowa półka do przedpokoju, dostawka

783.00

626.00 PLN

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty