Oferta specjalna:

Zestawy kominkowe

Twój kominek to piękny element dekoracyjny domu, który z pewnością zapewnia wspaniały nastrój. By mógł się prezentować jeszcze bardziej efektownie, a korzystanie z niego było łatwe i praktyczne, przyda się metalowy zestaw kominkowy do przesuwania drewna i usuwania pozostałości popiołu po zakończonym paleniu. Jego kunsztowne wykonanie, z dbałością o zdobienia i w ciekawej formie, zapewni efekt nie tylko praktyczny, ale również wysoce estetyczny.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

183


Versanis to sklep specjalizujący się w naprawdę wyszukanych przedmiotach sztuki...

Duży zestaw kominkowy z koszem na drewno

390.00 PLN


Czysty kominek i eleganckie wnętrze

 

Jeśli szukasz funkcjonalnych i niebanalnych metalowych dodatków, które dopełnią wystrój pokoju z paleniskiem, te propozycje mogą Ci się spodobać. Sklep Versanis oferuje duży wybór wysokiej jakości, kutych zestawów do kominka, niezbędnych, jeśli chcemy się cieszyć ładnym, zadbanym i czystym pomieszczeniem, w którym znajduje się kominek. W skład każdego z nich mogą wchodzić dwie, trzy lub cztery części oraz stojak, na który można je zawiesić.

 

Najbardziej podstawowymi z tych narzędzi są pogrzebacz oraz szufelka. Zawiera je każdy z zestawów. Bardziej kompleksowe mogą zawierać również szczotkę do zgarniania popiołu oraz szczypce, które pozwalają łatwiej przesuwać lub wybierać np. kawałki drewna. Dzięki nim poprawianie elementów paleniska, pilnowanie ognia oraz sprzątanie po skończonym paleniu będzie łatwiejsze.

 

Kominkowy zestaw metalowy należy do obowiązkowych elementów wystroju dla każdego szczęśliwego posiadacza kominka. Bez tych narzędzi ciężko utrzymać go w czystości, a także trudno zapanować nad niesfornymi kawałkami niedopałków drewna. Zestaw ze stojakiem odpowiada jednak nie tylko na kwestie praktyczne, ale również estetyczne. Kunsztowne zdobienia i niepowtarzalne, kute kształty wyglądają niezwykle efektownie i pasują niemal do każdego wnętrza, nadając mu wyjątkowy oraz przytulny klimat i odrobinę wykwintny charakter.

 

Wśród oferty sklepu Versanis znaleźć można zestawy zarówno minimalistyczne, jak i takie, bardzo ozdobne, stylizowane. Są narzędzia klasyczne, wykończone eleganckimi gałkami i uchwytami, a także bardzo nowoczesne oraz modernistyczne. Wszystkie dostępne są w wielu kolorach. Oferowane modele mają różne wymiary, dzięki czemu można je odpowiednio dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty