Oferta specjalna:

Kosze na drewno

Masz w domu kominek? To świetnie! Zadbaj zatem o swój komfort oraz wnętrze mieszkania i zdecyduj się na stylowy gadżet do kominka, który posłuży przez lata. O czym mowa? O eleganckim koszu na drewno, który nie tylko rozwiąże uciążliwy problem dotyczący składowania opału, ale też uzupełni wystrój i nada mu odrobinę wytworny i luksusowy charakter.

Pokaż:

183A


283.00 PLN

183


354.00 PLN

184


205.00 PLN

227


245.00 PLN

291


247.00 PLN

413


141.00 PLN


Metalowe koszyki do drewna na opał

Jeśli jesteś posiadaczem kominka, na pewno znasz choć jeden z tych problemów: kłopotliwe, regularne donoszenie drewna, czy jego sterta leżąca bezpośrednio na podłodze lub w nieestetycznym, prowizorycznym opakowaniu. Można naprawdę w łatwy sposób uporać się z tego typu problemami.

Kosze na drewno od Versanis to odpowiedź na ważne potrzeby właścicieli kominków – zarówno tych domowych, zewnętrznych, jak i hotelowych, restauracyjnych czy umieszczonych w innych przestrzeniach. Dzięki nim możemy bezpiecznie, praktycznie i estetycznie składować opał – teraz również w pomieszczeniach mieszkalnych. W zależności od rozmiarów danego modelu mogą one pomieścić większe lub mniejsze kawałki konarów, ale też będą lepiej pasować do mniejszego lub większego metrażowo wnętrza. Dzięki bogatej ofercie możliwy jest wybór odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Wszystkie pojemniki są jednak wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów i kute z wielką dbałością o detale. Dzięki temu te wytrzymałe i kunsztowne konstrukcje mogą posłużyć przez długie lata, wciąż zachwycając swoim gustownym wyglądem. Sklep internetowy Versanis oferuje metalowe kosze na drewno kominkowe, które świetnie prezentują się również wizualnie. W zależności od wybranego modelu, ich zdobienia będą bardzo subtelne i delikatne lub masywne i szlachetne, a kolor matowy lub połyskujący. Produkty te mogą pasować zarówno do salonu, jak i jadalni, kuchni, sypialni lub innego pomieszczenia pod dachem, lub ogrodu czy podwórka. Wszystko zależy od koncepcji osoby, która je urządza. Tam, gdzie się pojawią, będą pełnić funkcję nie tylko praktyczną, ale też wspaniale uzupełnią wystrój wnętrza, nadając mu klasyczny, luksusowy akcent. Kosze na drewno to dodatek uniwersalny, ponadczasowy, a ponadto bardzo elegancki i użyteczny. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Newsletter