Podpórka Stożek 90

Numer katalogowy: 303

91.90 PLN

brutto

  Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (09.06.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny

Wyposażenie ogrodu / Podpory do roślin - Podpórka Stożek 90

Kapelańczyk to firma, która od wielu już lat tworzy niezwykłej jakości, trwałe i solidne produkty sprawdzające się w przestrzeniach domowych i ogrodowych, nadając miejscom niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju wyglądu. 

Podpora dla roślin - solidne rusztowanie

Jeśli chcemy postawić na bardzo dobrą, a jednocześnie niezwykle oryginalną w swym wyglądzie podporę dla roślin, to jesteśmy przekonani, że oferowana w kształcie stożka, spełni swoje zadania bardzo dobrze. Wykonana z drutu stalowego jest odporna na warunki pogodowe i mechaniczne, trwała, solidna i niezwykle praktyczna w swoim zastosowaniu.

Podpora dla roślin - dodatek do ogrodowych wizualizacji

Chcesz stworzyć ogród, o jakim zawsze marzyłeś? Pragniesz nadać mu wyjątkowego wyglądu? Wiadomo, że to właśnie rośliny w ogrodzie stanowią rzecz priorytetową, by przestrzeń mogła stać się niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Jesteśmy pewni, że taka podpora dla roślin nada im niebywale pięknego wyglądu. Jej kształt sprawi, że bez względu, przy jakiej roślinie zostanie wykorzystany, wszędzie w aspekcie wizualnym będzie działał cuda. Jeśli poszukujesz doskonałej jakości, niezwykle praktycznych dodatków do ogrodu, ale i nie tylko, to tylko w takim właśnie wydaniu! 

Zobacz także z tej kategorii:


315


 

434


 

274


 

386


 

323


 

317


 

305


 

Newsletter