Podpórka Stożek 150-ka

Nr kat. 274

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

129.10 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
CzarnyKolor CzarnyCzarny Czarny
Zielony ciemnyKolor Zielony ciemnyZielony ciemny Zielony ciemny
Wysokość:
150,0 cm

Szerokość: 31,0 cm

Głębokość: 31,0 cm

Waga brutto: 1,3 kg

Materiał wykonania: metal

Piękna, solidnie wykonana pergola; Produkt ten jest wytrzymały i bardzo przydatny. To dzięki tej podpórce kwiaty będą piąć się ku niebu tworząc niezwykły efekt.

Drut stalowy malowany proszkowo - średnica: Ø4,5 mm

Szukasz akcesoriów i mebli do swojego domu? Zależy Ci na doskonałej jakości i świetnym designie? Jeżeli tak, to z pewnością zachwycisz się produktami marki Kapelańczyk, które tworzone są z dbałością o nawet najmniejsze detale z materiałów trwałych i wytrzymałych.

Podpórka na kwiaty

Prezentowana w sklepie Versanis podpora do roślin to produkt, dzięki któremu kwiaty będą w stanie piąć się, dając zadowalający efekt. Pergola wykonana jest z metalu i pomalowana za pomocą techniki proszkowej, dzięki czemu wspaniale się prezentuje i nie szkodzi roślinom. Jeżeli marzysz o tym, aby w Twoim domu bądź ogrodzie znajdowały się rośliny pnące, to będziesz potrzebować specjalnej podpory, dzięki czemu wszystko stanie się możliwe. Proponowana przez nas nie jest w żaden sposób zdobiona, dzięki czemu rośliny są w stanie rozwijać się bez przeszkód.

Czytaj więcej

Zobacz także z tej kategorii:


doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter