Oferta specjalna:

2400.00

1190.00 PLN

Podpórka Drabinka 50

Numer katalogowy: 306

17.40 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00
wyślemy do piątku (02.10.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny

Podpórka do kwiatów w formie drabinki; Produkt jest podstawą wyposażenia ogrodu. Wykonany z drutu stalowego. Jest odporny na warunki atmosferyczne.

Wyposażenie ogrodu / Podpory do roślin - Podpórka Drabinka 50

Versanis to niebywałe miejsce, w którym zgromadzone zostały najpiękniejsze przedmioty sztuki użytkowej. Wszystko, czego potrzebujesz do domu, ogrodu, biura. To wysokojakościowe przedmioty, przy produkcji których zwracano uwagę na najdrobniejszy szczegół, abyś otaczając się nimi, czuł się wyjątkowo. 

Podpórka drabinka 

Podpórka drabinka to najprostsza forma podpory dla roślin. Idealnie sprawdzi się podczas wzrostu roślin doniczkowych zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Wykonana została z drutu stalowego, co zapewnia Twojej roślinie i jej pnączom prawidłowy wzrost oraz stabilność.  Idealnie sprawdzi się, gdy marzysz, aby pnącza Twoich roślin zazieleniły ściany. Są one nieodzowne podczas uprawy kwiatów o delikatnych pędach bądź wymagają dodatkowej podpory, aby piąć się do góry i cieszyć Twoje oczy. 

Rośliny to nieodzowny element każdego wnętrza

Nie ma domu bez kwiatów, mebli i innych przedmiotów użytkowych. Aby cieszyły oczy, z naszej strony wymagają codziennej troski, pielęgnacji oraz odpowiednich warunków. Nasze rośliny dostarczają nam tlen. Swoją obecnością i niebywałym pięknem pozwalają wyciszyć się nam po ciężkim dniu, dlatego też dbajmy o nie najlepiej, jak potrafimy,  a odwdzięczą się nam swoją niepowtarzalną urodą.

Zobacz także z tej kategorii:


386


 

315


 

319


 

318


 

307


 

303


 

446


 

Newsletter