Podpórka do kwiatów 50

Nr kat. 447

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

22.30 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
CzarnyKolor CzarnyCzarny Czarny
Zielony ciemnyKolor Zielony ciemnyZielony ciemny Zielony ciemny
Wysokość:
50,0 cm

Szerokość: 24,0 cm

Głębokość: 1,0 cm

Waga brutto: 0,3 kg

Materiał wykonania: metal

Podpórka do kwiatów. Produkt jest wykonany z drutu stalowego, co wpływa na jego stabilność i jakość. Podpórka ma ozdobne wykończenie. Dzięki temu nawet zimą będzie spełniać rolę ozdoby.

Drut stalowy malowany proszkowo - średnica: Ø4,5 mm

Odśwież swój ogrodu, sięgając po eleganckie dodatki – dokładnie takie, jak podpora do roślin pnących w kształcie kratki ozdobionej stylizowanymi falkami. Wyjątkowo stabilna, wykonana została z metalu najwyższej jakości. Kratka służy przede wszystkim do uprawy roślin wysokich i pnących, takich jak efektowny krzew róż czy dekoracyjny bluszcz. Prosta forma dostępnej w sklepie internetowym Versanis podpory wpasuje się zarówno w otoczenie oszczędne, inspirowane skandynawską estetyką, jak i rustykalne, z artystycznym zacięciem. Pergola tarasowa występuje w kilku wariantach kolorystycznych, które wybrać można według swoich preferencji stylistycznych lub dopasowując ją do innych akcesoriów. Bez obaw o zniszczenie można ustawić ją również na zewnątrz domu.

Zobacz także z tej kategorii:


Kosz 40-ka owal

Kosz 40-ka owal

22.60 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter