Oferta specjalna:

Podpora krótka spirala 100

Numer katalogowy: 370

25.00 zł brutto
Wysyłka od: 15,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do środy (03.02.2021)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny
Ocynk galwaniczny Kolor Ocynk galwaniczny Ocynk galwaniczny Ocynk galwaniczny

Produkt wykonany ze stalowego drutu, umożliwia podtrzymywanie roślin oraz zapobiega uszkodzeniom.

Wyposażenie ogrodu / Podpory do roślin - Podpora krótka spirala 100

Versanis to gwarancja klasy i uroku w postaci dzieł sztuki użytkowej. Idealnie będą pasować do domu, ogrodu lub biura. W asortymencie możemy spotkać wiele wyjątkowych przedmiotów, takich jak świeczniki, stojaki, meble bądź fantazyjne podpórki do kwiatów.

Podpora krótka spirala 

Ten wyjątkowy produkt stanowi podparcie zarówno dla pnących, jak i niskich roślin. Charakter podkreśla spiralne skręcenie. Idealny do zastosowania zarówno do kwiatów domowych, jak i ogrodowych. Wykonany z metalu, dzięki czemu jest bardzo stabilny i trwały.

Jeżeli jesteś miłośnikiem kwiatów pnących, ta podpora może okazać się dla Twoich roślin niezbędna, gdyż zapewnia prawidłowy wzrost i zapobiega łamaniu się roślin. Idealnie sprawdzi się nie tylko we wnętrzach, ale będzie również idealną ozdobą do kwiatów i roślin wystawianych w okresach wiosenno-letnich na tarasach posesji. Jej niebywała konstrukcja zadziwi każdego.

Małe dzieło użytkowe 

Produkt został stworzony z myślą o tych, którzy w małych przedmiotach użytkowych chcą obcować z pięknem sztuki użytkowej na co dzień, a także dostrzegają i doceniają każdy, nawet najmniejszy detal. Niech zakupy w Versanis będą przyjemnością, a produkty zakupione cieszą oko nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zobacz także z tej kategorii:


434


 

321


 

409


 

317


 

303


 

274


 

304


 

Newsletter