Oferta specjalna:

Podpora do kwiatów TIE

Numer katalogowy: 547

32.70 zł brutto
Wysyłka od: 39,50 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do poniedziałku (30.01.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Potrzebujesz podpory do roślin? Mamy coś dla Ciebie. Z myślą o pięknych i funkcjonalnych dodatkach stworzyliśmy podporę, która dzięki swojej oryginalnej formie nada Twoim kwiatom odpowiednie podparcie będąc jednocześnie piękną dekorację Twojego wnętrza, parapetu, stołu... Podpora w kształcie miecza będzie bardzo dobrą stabilizacją zarówno dla rośli pnących jaki i wysokich kwiatów, które potrzebują dodatkowego podparcia, a dzięki tworzywu wykonania, jakim jest metal i pokryciu go odpowiednią farbą odporną na warunki atmosferyczne masz pewność, że taka podpora posłuży Ci przez długie lata.

Ogród i balkon - Podpora do kwiatów TIE

Jeśli marzycie o tym aby Wasze rośliny rosły zdrowe, wysokie i piękne, oprócz odpowiedniej pielęgnacji i nawożenia warto zadbać o ich podparcie, co zapewni stabilność i pomoże w odpowiednim wzroście.
Do tego potrzebna jest odpowiednia podpora, najlepiej taka, która została wykonana z twardego tworzywa, dzięki czemu zapewni kwiatu odpowiednią pionizacje sama nie uginając się pod ciężarem listków czy łodyg.

Prezentowana podpora to jeden z wielu naszych najmodniejszych modeli, które dzięki temu, że zostały wykonane z drutu o średnicy 4 mm. zapewnią prawidłowe podparcie każdej roślinie.

Podpora jest niezwykle trwała, między innymi dzięki pokryciu jej powłoką lakiernicza utwardzaną na gorąco. Ten zabieg zapobiega oddziaływaniu na metal czynników zewnętrznych a Tobie da satysfakcję, że podpora posłuży Ci na wiele lat.

Dostępna w dwóch ponadczasowych kolorach do wyboru – białym i czarnym.

 

Zobacz także z tej kategorii:


173


 

HAL1610


 

HAL2954


 

319


 

HAL1550


 

318


 

443


 

Newsletter