Oferta specjalna:

This is index.tpl

Palenisko grila LX

Numer katalogowy: 444

586.00 zł brutto
Wysyłka od: 23,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (07.02.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat

Palenisko pokryte farbą odporną na temperaturę. Grill i ruszt dostępne jako osobny produkt. Uwaga! Nie kupuj palenisk malowanych proszkowo. Spalająca się farba jest szkodliwa.

Ogród i balkon / Grille - Palenisko grila LX

Kiedy zbliża się sezon grillowy, dobrze jest zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Jednym z nich może być prezentowane palenisko do grilla, które jest odporne na wysoką temperaturę. Wykonane jest z metalu pokrytego farbą, która nie jest szkodliwa dla zdrowia.

Grillowe palenisko

Nie należy oszczędzać na rzeczach, na których będą smażyć się Twoje potrawy. Warto wiedzieć, czy produkty, które chcesz zakupić, są zdrowe dla Twojego organizmu. Prezentowane palenisko do grilla wykonane jest z farby odpornej na wysoką temperaturę, dlatego jest ono bezpieczne dla zdrowia. 

Relaks w ogrodzie

Najmilszy czas to czas odpoczynku na świeżym powietrzu. Będzie on jeszcze milszy, kiedy zaopatrzysz się w odpowiednie akcesoria. W tej ofercie możesz poznać palenisko grillowe, które ma za zadanie wprowadzić Ciebie, Twoją rodzinę i znajomych w letnią atmosferę i stworzyć wakacyjny klimat. Palenisko wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, więc nawet wysoka temperatura nie sprawi, że będzie mogło dojść do zatrucia. Produkt jest na tyle duży, że będziesz w stanie usmażyć na nim wiele przeróżnych pysznych potraw. Spraw przyjemność sobie oraz swoim bliskim, nie zwlekaj i zamów palenisko grillowe już dziś. Skorzystaj z oferty sklepu Versanis!

Zobacz także z tej kategorii:


395


 

443


 

396


 

Newsletter