Oferta specjalna:

Osłona na kominek - kratka metalowa - parawan

Numer katalogowy: 192

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Ta osłonka kominkowa świetnie sprawdzi się w każdej aranżacji dzięki swoim klasycznym zdobieniom. Parawan jest na tyle duży, że zabezpieczy pokój przed zabrudzeniami a jednocześnie tak gustowny, że zamieni zwykłe pomieszczenie w salę królewską.

(nieprzypisane) - Parawan II

Dekoracyjna kratka kominkowa to najprostszy sposób na to, żeby zamienić zwykły pokój dzienny w prawdziwą, wystawną salę królewską. Wykonana metodą metaloplastyki i ozdobiona motywami liści inspirowanymi stylem secesyjnym, elegancko wyglądać będzie jako uzupełnienie wielu różnych aranżacji, od klasycznych po nowoczesne.

Osłona do kominka spełnia jednak nie tylko estetyczną funkcję – przede wszystkim chroni pomieszczenie przed zabrudzeniem. Siatka subtelnie rozprasza światło ognia, wprowadzając do salonu wyjątkowy nastrój. Konstrukcja kraty składająca się z trzech skrzydeł jest stabilna, a przy tym bardzo lekka, więc bez problemu można ją przesuwać w inne miejsce. Krata kominkowa może również funkcjonować samodzielnie, jako dekoracyjny parawan, na przykład do sypialni.

Newsletter