Oferta specjalna:

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

DAS040


Jest to funkcjonalny i komfortowy mebel. Jego nowoczesna stylistyka dopełni wnętrze,...

Krzesło wąskie - standard

697.00 PLN

DAS043


Jest to mebel w stylu klasycznym. Jest bardzo zgrabne, wygodne i komfortowe. Dobrze...

Krzesło "ROLLBACK" - gładki

773.00 PLN

DAS046


Krzesło posiada pionowe przeszycia na wewnętrznej i zewnętrznej stronie oparcia. Nogi...

Krzesło "CLOUD"

1058.00 PLN

DAS049


Charakterystycznym elementem krzesła są delikatne podłokietniki, które wychodzą z boków...

Krzesło "ANDY"

937.00 PLN

DAS050


Prezentowane krzesło to niewątpliwie ikona designu. Jest unikalne i ponadczasowe....

Krzesło "CHANEL"

968.00 PLN

DAS053


Krzesło jest niezwykle wygodne, łączy w sobie styl i elegancję. Charakterystycznym...

Krzesło "MADAM"

1065.00 PLN

DAS054


Mebel w stylu skandynawskim. Jego siedzisko oraz oparcie jest gładkie. Posiada...

Krzesło "LORENZO"

925.00 PLN

DAS108


Proste a zarazem niebanalne w swoich kształtach krzesło. Dobrze wyprofilowane,...

Krzesło "MONTI"

964.00 PLN

DAS112


To eleganckie i stylowe krzesło w stylu skandynawskim. Projekt mebla pasuje do...

Krzesło "LUX"

826.00 PLN

DAS115


Prezentowane krzesło posiada oparcie, które rozszerzone jest na dole i zwęża się ku...

Krzesło "DUCK"

823.00 PLN

DAS180


Krzesło w wersji standardowej posiada toczone nogi w stylu skandynawskim.

Krzesło "JENNIFER"

889.00 PLN

DAS176


Model prezentowany na zdjęciu posiada złote końce jako dodatek.

Krzesło "JENSEN"

927.00 PLN


Krzesła można uznać za jedne z najbardziej użytkowych mebli w każdym domu czy mieszkaniu. Już dawno jednak przestały one pełnić rolę wyłącznie funkcjonalną - we współczesnej branży wykończeniowej stanowią bardzo ważny element aranżacyjnej układanki. Nasz sklep oferuje bardzo duży ich wybór, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom zwolenników zarówno klasyki, jak i nowoczesności. Zapoznać się z nim można w tej kategorii.

Nasza oferta na krzesła

Klienci naszego sklepu mają możliwość sięgnięcia po krzesła mocno zróżnicowane, zarówno pod względem kolorystyki, jak i materiału, z którego zostały wykonane i ogólnie pojętego designu, jaki sobą reprezentują. Każde z nich odznacza się wysokim poziomem wykonania i solidnością konstrukcji, odpowiadającą potrzebom wynikającym z bardzo częstej eksploatacji tego mebla.

W ramach naszej oferty z wyposażeniem wnętrz znaleźć można nie tylko krzesła do jadalni, ale i te umilające czas spędzany w ogrodzie, na balkonie czy w nowoczesnym salonie z aneksem kuchennym. Bogactwo wzorów i kolorów sprawia, że łatwo dobrać coś pod aranżację własnego wnętrza - niezależnie od tego, czy stawia się na pełną kontrastów nowoczesność, czy stonowaną i spokojną klasykę.

Jak wybrać krzesła do własnego mieszkania lub domu?

Krzesła w każdym mieszkaniu pełnią rolę bardzo reprezentatywną - siada się na nich nie tylko samemu, a korzystają z nich również i goście - rodzina czy znajomi. To one mają ogromny wpływ na ostateczny odbiór naszego mieszkania. Nie dość więc, że muszą być obiektywnie ładne i wpasowane w wystrój konkretnego wnętrza to jeszcze powinny być tak wygodne, jak tylko się da. Podchodząc więc do wyboru, który w przypadku naszej firmy jest ogromny, trzeba się mocno zastanowić.

Pierwszą kwestią, którą należy wziąć w nim pod uwagę jest obecna aranżacja jadalni, salonu czy innego miejsca docelowego dla krzeseł. To ona decyduje o kolorystyce - o ile kontrasty nie są zamysłem kupującego, powinno się ją dobrać w sposób spójny z dominującymi w mieszkaniu kolorami.

Kolor to jednak nie wszystko - choć kieruje się na niego zwykle swoje pierwsze spojrzenie, drugie ląduje już na kształcie. Tutaj również wszystko zależy od zamysłu klienta - podczas gdy bardziej klasyczne modele podkreślą charakter całej aranżacji, te nowoczesne i bardziej kreatywne są w stanie nadać wnętrzu "pazura" i charakteru, którego mogło mu brakować.

Przy tym wszystkim należy zwrócić również na bardziej techniczne podstawy - schemat budowy oparcia, materiał wykonania, miękkość siedziska i podłokietniki (obecność tych ostatnich zależy od indywidualnych preferencji). To te aspekty są decydujące w kwestii wygody, a produkty w tej kategorii starają się prezentować ich najwyższą jakość.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty