Oferta specjalna:

Kwietniki ogrodowe

Kwietniki kaskadowe są doskonałym sposobem na upiększenie każdego ogrodu. Wystarczy odpowiednio dobrać kwiaty, by stworzyć przepiękną, niepowtarzalną kompozycję, która zachwyci wszystkich miłośników nietuzinkowych aranżacji. Kolory i zapachy kwiatów mają ogromny wpływ na nasz nastrój, dlatego warto mieć je w swoim ogrodzie. Metalowe kwietniki ogrodowe skutecznie pozwolą je wyeksponować.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

162A


Metalowy stojak na donice z oferty sklepu internetowego Versanis to stylowy dodatek do...

Ozdobny kwietnik ogrodowy misa 162A

228.00 PLN

445


Metalowy kwietnik na donice to stylowy dodatek do ogrodu, na balkon albo na taras....

Kwietnik ogrodowy wolnostojący

207.00 PLN

162


Marzysz o spektakularnym wyglądzie swojego ogrodu bądź tarasu? Wybierz nowoczesny...

Kwietnik kolumna - ozdobny - 3 misy

558.00 PLN


Kwietniki kute do ogrodu w różnorodnych wersjach

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów kwietników są metalowe kwietniki ogrodowe. W szerokiej ofercie sklepu internetowego Versanis można znaleźć zarówno te w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej, które wprost zaskakują swoją nietuzinkową konstrukcją. Tradycyjne kwietniki kute do ogrodu złożone są z miejsca na doniczkę z rośliną oraz dodatkowych zdobień w formie powyginanych prętów. Doskonale sprawdzą się postawione na zewnątrz budynków przy wejściu, na tarasie czy w innym miejscu w ogrodzie, tworząc przepiękną aranżację. Te ozdobne pojemniki na kwiaty, które pozwalają eksponować roślinność, mogą przybierać różnorodne formy, dlatego bez trudu wybierzesz takie, idealne do swojego ogrodu. Efektowna roślinność powinna być w centrum, dlatego oferowane przez nas kwietniki pozwolą Ci ją zaakcentować. Kwietniki to idealna alternatywa dla rabatek. Warto pamiętać o tym, że barwna flora nie tylko cieszy oczy, ale wpływa pozytywnie na nasz nastrój. Twój ogród zyska na oryginalności, jeśli zastosujesz odpowiednio dopasowane kwietniki.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są kwietniki kaskadowe. Szczególnie dobrze sprawdzą się w dużych ogrodach, jednak w tych mniejszych także możliwe jest ich zastosowanie. Wszystko zależy od odpowiedniego zagospodarowania ogrodu. Kaskadowe kwietniki często są także wykorzystywane w przestrzeni miejskiej. Znajdą zastosowanie w parkach, przy wejściu do restauracji, szkół, na rynku. Każdemu miejscu dodadzą mnóstwo uroku i klasy. Decydując się na produkty z naszej oferty, masz gwarancję nie tylko unikatowej stylistyki, ale też ponadprzeciętnej trwałości.
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty