Oferta specjalna:

Lustro Owal Rumianki

Numer katalogowy: 332

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Lustro jest w kształcie owalu; Rama zdobiona sześcioma metalowymi kwiatami rumianku dodaje delikatności i subtelności całemu wnętrzu. Stworzone w sam raz dla kogoś z duszą romantyka oraz osoby wrażliwej. Idealnie odda uosobienie i charakter właściciela.

Dekoracje wnętrz / Lustra - Lustro Owal Rumianki

Owalne lustro to jeden z piękniejszych dodatków, który może pojawić się w Twoim domu. Jego kształt przeniesie Cię w dawne czasy, a rama, w której lustro jest osadzone, sprawi, że przeglądanie się w nim będzie jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas!

Rumiankowe lustro

Lustro ma owalny, uniwersalny kształt, a w jego ramie – wykonanej z metalu – osadzone są rumianki, także z tego tworzywa. Rumiankowe lustro znakomicie prezentować się będzie w każdym wnętrzu, w którym zdecydujesz się je powiesić!

Zachwyć się nowym lustrem

Patrząc na lustro, przeniesiesz się w dawne czasy. Jest to element do każdego domu, w którym panuje romantyczna i spokojna atmosfera. Rumianki, którymi ozdobiona jest rama lustra, nadadzą każdemu pomieszczeniu charakterystycznego, świeżego stylu. To idealny produkt dla osób, które posiadają wrażliwą osobowość. Rama dostępna jest w różnych kolorach, dlatego – dzięki dowolności wyboru – możesz cieszyć się tym kolorem, który najbardziej wpadnie Ci w oko. Jeśli uważasz, że jest to produkt, który wprawi Cię w dobre samopoczucie za każdym razem, gdy na niego spojrzysz, nie zastanawiaj się dłużej, bo nowe lustro może być u Ciebie już w ciągu tygodnia!

Newsletter