Oferta specjalna:

Lustro Modern

Numer katalogowy: 393

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Gotowe, zmontowane lustro zapakowane jest do transportu w karton. UWAGA: Wybór koloru dotyczy bocznych stelaży, które są malowane proszkowo w wybranym przez Państwa kolorze. Wszystkie inne dodatki np. rury są chromowane galwanicznie.

Dekoracje wnętrz / Lustra - Lustro Modern

Kochasz połączenie oryginalności i nowoczesności z prostotą? W takim razie ten produkt jest stworzony dla Ciebie! Lustro prezentowane przez firmę Versanis jest niezwykle proste, jednak robi doskonałe wrażenie wykończeniem i niesamowitym stylem. Dzięki niemu Twoje pomieszczenie zmieni się nie do poznania!

Lustro Modern

Lustro znakomicie pasuje do nowoczesnych wnętrz z pazurem, chociaż w bardziej klasyczne pomieszczenia również dobrze się wpasuje. Odmień swoją łazienkę z nowym lustrem Modern i pokochaj poranki!

Piękniejsze poranki

Lustro, które posiada w ofercie firma Versanis, idealnie nadaje się na przykład do powieszenia w łazience. Jest niezwykle funkcjonalne poprzez rurki, na których można umieścić haki na ręczniki. Lustro jest bardzo proste, jednak dzięki temu nadaje pomieszczeniom odpowiedniego charakteru.

Po złożeniu zamówienia zmontowane lustro zostaje zapakowane w odpowiedni karton. Na przesyłkę czeka się do siedmiu dni.

Elementy, które są malowane na inny kolor, to boczne stelaże. Środkowe rurki pozostają w swoim kolorze, ponieważ są chromowane galwanicznie. Jest to wysokiej jakości produkt, w bardzo przystępnej cenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Versanis!

Newsletter