Oferta specjalna:

Ławeczka z półką na buty Modern

Numer katalogowy: 392

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Wybierz serię:  

Ławeczka przeznaczona do samodzielnego montażu. Wszystkie części do transportu są zapakowane w karton. UWAGA: Wybór koloru dotyczy bocznych stelaży, które są malowane proszkowo w wybranym przez Państwa kolorze. Wszystkie inne dodatki np. rury są chromowane galwanicznie.

Meble / Sofy i ławki / Ławki na buty - Ławeczka z oparciem Modern

Ławeczka na buty Modern to dostępny w sklepie internetowym Versanis produkt polskiego producenta, który charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem, inspirowanym estetyką rodem ze Skandynawii. Dzięki prostej formie znakomicie dostosowuje się do charakteru pomieszczenia.

Wygodne siedzisko tapicerowane miękką tkaniną w jednym z kilku modnych wariantów kolorystycznych pozwala na wygodę użytkownika, podobnie jak oparcie z metalowych, chromowanych galwanicznie prętów. Funkcjonalna półka na buty umożliwia przechowywanie w zasięgu ręki kilku par ulubionych butów lub pudełka z takimi akcesoriami, jak pasta czy szczotka.

Lubisz spersonalizowane projekty? Decydując się na ten mebel możesz też wybrać kilka wariantów kolorystycznych malowanych proszkowo bocznych stelaży.

Ławeczka przeznaczona do samodzielnego montażu. Wszystkie części do montażu są zapakowane w karton. Ławeczka posiada dolną półkę która może służyć do postawienia obuwia.

UWAGA: Wybór koloru dotyczy bocznych stelaży, które są malowane proszkowo w wybranym przez Państwa kolorze. Wszystkie inne dodatki np. rury są chromowane galwanicznie.

Newsletter