Oferta specjalna:

Kwietnik trójnóg z drutu - mały

Numer katalogowy: 521

214.00 zł brutto
Wysyłka od: 9,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (11.10.2022)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Kwietnik na jedną doniczkę z drutu. Trzy nogi zapewnią stabilność na każdym podłożu. Podwyższenie zapewnia kwiatom doskonałą ekspozycję.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki - Kwietnik trójnóg z drutu - mały

Versanis proponuje produkty wysokiej jakości do domów, biur i ogrodów. Wśród proponowanych przez tę firmę przedmiotów znajdziesz takie rzeczy jak kwietniki, kosze na drewno, akcesoria do kominka, a także meble.

Mały kwietnik Trójnóg z drutu

Kwiaty w domu mogą być umieszczone prawie wszędzie, więc to samo tyczy się kwietników. Mały, druciany kwietnik, który pomieści jedną roślinę, świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni czy też w sypialni. Wszędzie tam, gdzie będziesz chciał mieć kwiaty. Jeżeli masz werandę, to i tam będziesz mógł ten piękny przedmiot wraz z doniczką postawić.

Piękny i oryginalny kwietnik

Kwietnik metalowy to elegancki dodatek do każdego domu, w którym znajdują się doniczki z roślinnością. Świetnie sprawdza się ustawiony obok większej ilości kwiatów, jednak radzi sobie dobrze także w pojedynkę. Jest wytrzymały i nietuzinkowy. Pomieści jedną doniczkę. Wszyscy, którzy uprawiają w swoim domu kwiaty, z pewnością nie raz zastanawiali się nad posiadaniem pięknych kwietników. Warto zatem postarać się o trwałe przedmioty dobrej jakości, takie jak kwietnik proponowany przez firmę Versanis. Nie tylko jego wygląd jest ważny, ale także fakt, że jest bardzo wytrzymały.

Zobacz także z tej kategorii:


38


 

127A


 

417


 

285


 

520


 

158


 

141


 

Newsletter