Oferta specjalna:

Kwietnik trójnóg z drutu - duży

Numer katalogowy: 520

273.00 zł brutto
Wysyłka od: 23,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do poniedziałku (30.01.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Kwietnik na jedną doniczkę z drutu. Trzy nogi zapewnią stabilność na każdym podłożu. Podwyższenie zapewnia kwiatom doskonałą ekspozycję.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki - Kwietnik trójnóg z drutu - duży

Versanis to marka, która produkuje wyroby wysokiej jakości, spełniając tym samym wymagania swoich klientów. W swoim asortymencie posiada wszystkie rzeczy niezbędne do domu oraz do ogrodu.

Duży kwietnik Trójnóg z drutu

Wykonany z metalu kwietnik to produkt wysokiej jakości, który może być użytkowany nawet przez wiele lat. Nie tylko ma walory funkcjonalne, ale też estetyczne. Każda osoba, która lubi minimalistyczne dodatki, z pewnością powinna posiadać ten przedmiot w swoim domu. Zwłaszcza jeżeli na co dzień mieszkasz z dala od natury, warto mieć chociaż jedną żywą roślinę we własnym domu!

Proste, minimalistyczne rozwiązanie

Duży i wysoki kwietnik metalowy, który pozwoli Ci na uprawę roślin zwisających. Prostota kształtu sprawia, że kwietnik idealnie nadaje się w zasadzie do każdego pomieszczenia w domu, komponując się z meblami. Kwietnik z miejscem na jedną doniczkę, o bardzo prostym designie, świetnie sprawdzi się w każdym domu, w którym mieszkają fani roślin. Kwietnik nie posiada zdobień, dzięki czemu nie jest w stanie przyćmić tego, co tak naprawdę jest najważniejsze, czyli doniczki z rośliną. Produkt ten może być postawiony w sypialni, salonie czy nawet w jadalni.

Zobacz także z tej kategorii:


198A


 

2A


 

507


 

1A


 

214


 

312


 

201


 

Newsletter