Oferta specjalna:

Kwietnik skręcany 5-ka DR

Numer katalogowy: 123

184.00 zł brutto
Wysyłka od: 23,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do poniedziałku (30.01.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Kwietnik rurkowy na trzech nogach; Ma miejsce na pięć doniczek i jest wykonany z metalu. Produkt jest na pewno stylowy i z klasą wpasuje się we wszelkie standardy. Zachwyci nie jednego konesera kwiatów.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki - Kwietnik 5-ka DR

Sztuka użytkowa w najlepszym wydaniu – w taki sposób można opisać produkty, które znajdują się w asortymencie firmy Versanis. To właśnie tutaj nabędziesz najlepsze jakościowo akcesoria do swojego domu, mieszkania, czy ogrodu, a co ważne – w korzystnych cenach.

Kwietnik skręcany

Skręcany, metalowy kwietnik na pięć doniczek to rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć w swoim domu specjalną przestrzeń dla roślinności. Kwietnik wykonany jest z połączenia metalu i tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest wytrzymały na każdy ciężar. Ogromną zaletą proponowanego kwietnika jest bez wątpienia fakt, że posiada aż pięć miejsc na doniczki, które znajdują się po bokach i na szczycie. Dzięki możliwości postawienia w jednym miejscu tak dużej ilości roślinności będziesz w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat miejskiej dżungli.

Dlaczego warto mieć dużo roślin w domu?

Zdecydowanie warto posiadać taki kwietnik, ponieważ roślinność niezwykle korzystnie wpływa na samopoczucie. Człowiek nie jest przyzwyczajony do tego, aby nie widzieć natury – więc jeżeli mieszka w bloku i nie ma ogrodu, musi naturę zaprosić do bezpośrednio do domu. Zatem nie zwlekaj i wybierz z oferty jeden z kwietników. Zaaranżuj zieloną przestrzeń w eleganckim stylu.

Zobacz także z tej kategorii:


6C


 

127


 

417


 

214A


 

4B


 

51


 

4


 

Newsletter