Oferta specjalna:

Kwietnik ozdobny potrójny parawan

Numer katalogowy: 50

228.00 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (01.12.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Bardzo oryginalny i niepowtarzalny kwietnik. Dzięki temu metaloplastycznemu produktowi możemy stworzyć w swoich czterech kątach kwiatową zasłonę. Miejsca na doniczki są w kształcie koła; Ustawione są stopniowo. Kwietnik ozdobiony jest metalowymi liśćmi.

Dekoracje wnętrz / Kwietniki / Kwietniki metalowe - Kwietnik Parawan

Jedyny w swoim rodzaju kwietnik kaskadowy z oferty sklepu internetowego Versanis zachwyci każdego wyczulonego na doskonałe wzornictwo estetę. Ma wyjątkową formę eleganckiego parawanu.

Potrójny stojak na doniczki będzie wyglądał zjawiskowo ogrodzie lub na przestronnym tarasie, zawsze podkreślając stylowy charakter otoczenia. Wykonany w Polsce metalowy kwietnik ozdobny potrójny, ozdobiony został precyzyjnie wykutymi w stali elementami nawiązującymi do świata roślin.

Ekskluzywny stojak posiada trzy znajdujące się na różnych wysokościach podstawy na doniczki, na których pięknie prezentować się będą przede wszystkim wiszące rośliny. Produkt charakteryzuje się stabilnością i wyjątkową trwałością. Występuje w kilku różnych wariantach kolorystycznych, w tym również w bieli i matowej czerni. Dzięki temu bez trudu dopasujesz kwietnik do aranżacji.

Zobacz także z tej kategorii:


141


 

151


 

125


 

127A


 

286


 

198


 

128


 

Newsletter