Kwietnik na ścianę 3-ka

Nr kat. 15

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

71.30 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
Złota patynaKolor Złota patynaZłota patyna Złota patyna
Srebrna patynaKolor Srebrna patynaSrebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patynaKolor Miedziana patynaMiedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
BiałyKolor BiałyBiały Biały
Wysokość:
63,0 cm

Szerokość: 49,0 cm

Głębokość: 29,0 cm

Waga brutto: 1,3 kg

Materiał wykonania: metal

Duży, pięknie zdobiony, stalowy kwietnik na trzy doniczki. Miejsca na donice tworzą schodki, co po umieszczeniu tam kwiatów, stworzy niesamowity efekt. Kompozycja ta, z całą pewnością ożywi puste miejsce na ścianie. Kwietnik ten jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, aby lepiej dopasować go do wnętrza.

W sklepie Versanis jesteś w stanie znaleźć najpiękniejsze akcesoria do domu i do ogrodu. Proponowane przez tę firmę rozwiązania są wysoko jakościowe, eleganckie i idealnie nadają się do stylowych miejsc. Dostępne są w atrakcyjnych cenach, co jeszcze przemawia za tym, aby zdecydować się na zakup wybranych produktów!

Kwietnik na ścianę

Metalowy kwietnik na ścianę z trzema miejscami na doniczki jest przepięknie zdobiony i można go zamówić w wielu kolorach, aby pasował do reszty akcesoriów znajdujących się w domu. Miejsce na doniczki tworzą schodki, dzięki czemu rośliny prezentują się bardziej okazale. Bez wątpienia będziesz w stanie ożywić nawet najbardziej pustą ścianę w swoim domu. Możesz postawić na nim aż trzy doniczki z roślinami - Twoje mieszkanie będzie bardziej przyjemne i po prostu ładniejsze. Kwietnik nadaje się także jako prezent.

Czytaj więcej

Zobacz także z tej kategorii:


Kwietnik serce

Kwietnik serce

100.80 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter