Oferta specjalna:

Kwietnik metalowy na 2 donice

Numer katalogowy: 154

  Produkt wycofany ze sprzedaży

Opływowy kształt i piękne zakończenia prętów tego kwietnika oczarują każdego. Wyrób ma miejsce na dwie donice. Jedno miejsce jest niżej, drugie zaś jakby w powietrzu. Kwietnik będzie idealny dla kwiatów lekko pnących, co odda jeszcze większy urok produktu.

(nieprzypisane) - Kwietnik 2-ka

Kwietnik na taras lub do ogrodu z bogatej oferty produktów w sklepie Versanis zachwyca trwałością i eleganckim wyglądem. Ta designerska półka na kwiaty wykonana został techniką metaloplastyki, od lat popularną wśród miłośników klasycznego wzornictwa, w pracowni polskiego producenta.

Ten stojak na donice można ustawić na zewnątrz domu lub wewnątrz, na przykład w sporym salonie. Perfekcyjnie uzupełni aranżację otoczenia i podkreśli jego charakter, jeśli wybierzemy jeden z kilku dostępnych odcieni metalowej konstrukcji. Kwietnik metalowy ozdobiony falkami ze stali posiada dwie praktyczne podstawy na donice z kwiatami, z których jedna, ulokowana wyżej, będzie idealna do ekspozycji roślin kaskadowo zwisających, na przykład dekoracyjnych róż.

Newsletter