Oferta specjalna:

Kosz na kwiaty. Uchwyt na skrzynkę balkonową - 50 cm.

Numer katalogowy: 74

45.40 zł brutto
Wysyłka od: 19,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00 –wyślemy do poniedziałku (30.01.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny

Solidnie wykonany kosz na prostokątną doniczkę. Od dziś balkon będzie pięknie ozdobiony kwiatami gdyż ten produkt to idealna podpórka na ciężkie donice.

Ogród i balkon / Uchwyty doniczkowe / Kosze - Uchwyt metalowy na skrzynkę balkonową, kosz na kwiaty - 50 cm.

Prezentowany produkt znajdzie swoje zastosowanie przede wszystkim na balkonach. Pozwoli na okazałe wyeksponowanie kwiatów na zewnątrz, nie zabierając przy tym cennego miejsca tej niewielkiej przestrzeni.

Kosz to bardzo stylowa i uniwersalna podstawa, przeznaczona na prostokątną doniczkę. Charakteryzuje się prostotą i nowoczesnością. Produkt jest tak klasyczny i standardowy, że będzie prezentował się pięknie, ale i funkcjonalnie na każdej balustradzie.

Kosz wykonany jest z najwyższej jakości metalu, gwarantującego wytrzymałość i solidną konstrukcję. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu i wyjątkowej stabilności, produkt osiągnął długą żywotność i posłuży przez wiele lat. Niniejszy produkt doskonale spełnia rolę podpórki na masywne i ciężkie donice. Jego porządna konstrukcja pozwala podtrzymać duży ciężar. Produkt nie umożliwia regulacji, ale stworzony jest z myślą o najbardziej uniwersalnych poręczach, dlatego powinien doskonale pasować do większości balustrad.

Zobacz także z tej kategorii:


267


 

75


 

73


 

Newsletter