Kosz metalowy na drewno do kominka

Nr kat. 451

Wysokość:
50,0 cm

Szerokość: 40,0 cm

Głębokość: 39,0 cm

Waga brutto: 2,3 kg

Materiał wykonania: metal

Metalowy kosz na drewno wykonany z pełnej blachy i wyprofilowanych uchwytów. Prosty kształt kosza jest praktyczny zarazem urzeka swym minimalistycznym kształtem.

Firma Versanis to miejsce, w którym będziesz w stanie znaleźć unikatowe i nietuzinkowe przedmioty sztuki użytkowej. Dzięki produktom z tego sklepu będziesz w stanie pięknie wyposażyć wnętrza swojego domu, biura czy lokalu, a także ciekawie ozdobić ogród.

Kosz metalowy na drewno

Metalowy kosz na drewno wykonany z pełnej blachy to produkt piękny i wytrzymały. Może stać w każdym wnętrzu, ponieważ prezentuje się minimalistycznie i bez problemu wkomponuje się w daną aranżację. Najbardziej przyda się u osób, które mają w swoim domu kominek. Dostępny w sklepie Versanis produkt jest niewielki i poręczny. Dzięki temu, że posiada rączki, można go z łatwością przemieszczać w dowolne miejsce. Nie zniszczy się przy tym i nie połamie, ponieważ jego jakość jest bardzo wysoka. Styl, w jakim jest wykonany, to użyteczny minimalizm.

Czytaj więcej

Zobacz także z tej kategorii:


Zestaw kominkowy

Zestaw kominkowy

164.50 PLN

Zestaw kominkowy

Zestaw kominkowy

162.00 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter