Kosz metalowy 80-ka

Nr kat. 436

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

30.20 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

 Kolor:
CzarnyKolor CzarnyCzarny Czarny
Wysokość:
16,0 cm

Szerokość: 80,0 cm

Głębokość: 25,0 cm

Waga brutto: 0,6 kg

Materiał wykonania: metal

Solidnie wykonany kosz na bardzo dużą prostokątną doniczkę. Od dziś balkon będzie pięknie ozdobiony kwiatami gdyż ten produkt to idealna podpórka na ciężkie donice.

Maksymalne wymiary doniczki: długość: 80 cm, szerokość: 18 cm, wysokość: 14 cm

Kapelańczyk to producent przedmiotów użytkowych do domu, biura i ogrodu. Wśród przedmiotów, które można znaleźć w asortymencie sklepu Versanis, są kwietniki, kosze, podpory do krzewów czy też akcesoria do kominków. Jeżeli chcesz wyposażyć swój dom w ekskluzywne i eleganckie przedmioty, to tutaj z łatwością je znajdziesz.

Kosz metalowy

Prosty kosz metalowy to produkt, który sprawdzi się u wszystkich, którzy posiadają balkony i chcą je ozdobić za pomocą różnorodnych roślin. Kosz mieści jedną, podłużną doniczkę, w której możesz trzymać pelargonie lub inne, piękne kwiaty. Jest niezwykle wytrzymały, także na warunki atmosferyczne.

Czytaj więcej

Zobacz także z tej kategorii:


doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter