Oferta specjalna:

Kosz metalowy 80-ka

Numer katalogowy: 436

30.20 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (27.11.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny

Solidnie wykonany kosz na bardzo dużą prostokątną doniczkę. Od dziś balkon będzie pięknie ozdobiony kwiatami gdyż ten produkt to idealna podpórka na ciężkie donice.

Wyposażenie ogrodu / Uchwyty doniczkowe - Kosz metalowy 80-ka

Kapelańczyk to producent przedmiotów użytkowych do domu, biura i ogrodu. Wśród przedmiotów, które można znaleźć w asortymencie sklepu Versanis, są kwietniki, kosze, podpory do krzewów czy też akcesoria do kominków. Jeżeli chcesz wyposażyć swój dom w ekskluzywne i eleganckie przedmioty, to tutaj z łatwością je znajdziesz.

Kosz metalowy

Prosty kosz metalowy to produkt, który sprawdzi się u wszystkich, którzy posiadają balkony i chcą je ozdobić za pomocą różnorodnych roślin. Kosz mieści jedną, podłużną doniczkę, w której możesz trzymać pelargonie lub inne, piękne kwiaty. Jest niezwykle wytrzymały, także na warunki atmosferyczne.

Piękne i stylowe balkony

Kosz jest wykonany bardzo solidnie z metalu odpornego na rdzewienie czy wyginanie się. Pozostanie w tej samej formie nawet wtedy, gdy postawisz na nim bardzo ciężką doniczkę. Zdecydowanie spełnia swoje zadanie, pomaga ukazać piękno kwiatów w całości. Im więcej roślin znajduje się na balkonie, tym bardziej stylowo i pięknie wygląda. Staje się doskonałym miejscem do spędzania na nim czasu w trakcie cieplejszych miesięcy, tworząc piękną i przyjemną strefę relaksu. Warto wybierać wyłącznie sprawdzone i solidne rozwiązania, aby cieszyć się użytkowaniem i funkcjonalnością produktów przez długi czas.

Zobacz także z tej kategorii:


301


 

267


 

299


 

275


 

269


 

75


 

197


 

Newsletter