Oferta specjalna:

Kosz metalowy 40-ka

Numer katalogowy: 73

25.70 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do poniedziałku (25.01.2021)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny

Solidnie wykonany kosz na prostokątną doniczkę. Od dziś balkon będzie pięknie ozdobiony kwiatami gdyż ten produkt to idealna podpórka na ciężkie donice.

Wyposażenie ogrodu / Uchwyty doniczkowe - Kosz metalowy 40-ka

Versanis to firma, która proponuje wyjątkowe akcesoria do domu i ogrodu. W sklepie znajdziesz elementy wyposażenia wnętrz zdecydowanie przyciągające uwagę. Dostępne są meble oraz dodatki, które sprawią, że Twoje mieszkanie oraz każda, wybrana przez Ciebie przestrzeń będzie prezentować się nadzwyczaj unikatowo.

Kosz metalowy

W metalowym koszu mieści się prostokątna doniczka – w taki sposób można ozdobić każdą balustradę balkonową i za jego pomocą uzyskać niesamowite efekty. Kosz jest bardzo dobrej jakości, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i całkiem spory ciężar doniczki. Nie ma żadnych zdobień, więc nie odwraca uwagi od tego, co najważniejsze, czyli kwiatów.

Czy warto mieć kwiaty na balkonie?

Jak najbardziej warto zaopatrzyć się w kosze metalowe na doniczki, ponieważ pięknie zaaranżowany, zadbany balkon jest wizytówką domu. Pozwala właścicielom na chwile relaksu, ciesząc oczy zarówno ich, jak i przechodniów. Człowiek potrzebuje obecności roślin, a jeżeli mieszka się w bloku, jest to utrudnione – wtedy właśnie najlepiej sprawdzają się dobrze urządzone balkony. Prezentowany produkt jest niezwykle łatwy do zawieszenia i bardzo solidny. Można w nim umieścić nawet ciężkie doniczki z kwiatami, gdyż pod ich ciężarem się nie odkształcą. Przy ich pomocy ozdobisz cały balkon.

Zobacz także z tej kategorii:


197


 

267


 

74


 

34


 

75


 

35


 

299


 

Newsletter