Oferta specjalna:

Kosz 80-ka owal

Numer katalogowy: 301

24.50 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00
wyślemy do wtorku (01.12.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny

Praktyczne uchwyty tego dużego, owalnego metalowego kosza, pozwolą zamontować go na każdej poręczy balkonowej. Dzięki temu produktowi doniczki znajdą swoje miejsce na balkonie, ciesząc oczy domowników.

Wyposażenie ogrodu / Uchwyty doniczkowe - Kosz 80-ka owal

Versanis – miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wnętrza Twojego domu lub biura były nietuzinkowe i niepowtarzalne. Znajdziesz tutaj także produkty, które pozwolą Ci na stworzenie ogrodu marzeń, który nie tylko przyciągnie wzrok, ale będzie także niezwykle zadbany oraz pięknie zaaranżowany.

Kosz na doniczkę

Kosz, który może być zamontowany na obręczy balkonowej to rzecz niezbędna dla każdego miłośnika roślin. Dzięki niemu będziesz w stanie umieścić na balkonie piękne kwiaty w doniczkach, które będą cieszyć oczy zarówno Twoje, jak i przechodniów. 

Czy warto postawić na takie produkty?

Czy warto mieć kosz na doniczki na balkonie? Jeżeli chcesz sprawić, aby był on magicznym i przyjemnym miejscem, w którym będziesz mógł spędzić swój wolny czas – wtedy jak najbardziej powinieneś zdecydować się na zakup. Kosz wykonany został z metalu, dzięki czemu jego jakość jest na naprawdę wysokim poziomie. Jest to produkt stabilny, na którym można postawić więcej niż jedną doniczkę. Nie rzuca się w oczy i nie odrywa wzroku od tego, co jest najważniejsze – czyli roślin. Ich otoczenie doskonale wpływa na ludzi, poczucie komfortu oraz relaksu. Stwórz zatem swoją prywatną przestrzeń odpoczynku dzięki oferowanym produktom.

Zobacz także z tej kategorii:


275


 

300


 

299


 

35


 

73


 

197


 

438


 

Newsletter