Oferta specjalna:

Kosz 40-ka owal

Numer katalogowy: 299

22.60 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (27.11.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny

Praktyczne uchwyty tego owalnego metalowego kosza, pozwolą zamontować go na każdej poręczy balkonowej. Dzięki temu produktowi doniczki znajdą swoje miejsce na balkonie, ciesząc oczy domowników.

Wyposażenie ogrodu / Uchwyty doniczkowe - Kosz 40-ka owal

Versanis to źródło pięknych przedmiotów sztuki użytkowej, dla których znajdziesz zastosowanie w swoim domu, biurze czy w ogrodzie. Jeżeli chcesz wyposażyć wnętrza swojego mieszkania w sposób unikatowy, to za pomocą tego, co znajdziesz w sklepie, na pewno tego dokonasz.

Kosz na doniczkę

Metalowy, niewielki kosz na doniczkę podłużną to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą ozdobić swój balkon kwiatami. Jest niezwykle praktyczny, za pomocą uchwytów można go z łatwością zawiesić na poręczy balkonowej. Całość jest wytrzymała zarówno na temperatury, jak też i na ciężar doniczki z kwiatem.

Czy warto otaczać się kwiatami?

Kwiaty są niezwykle urodziwe, każde miejsce, w których się znajdują, automatycznie staje się piękniejsze – i taki sam może być Twój balkon, jeżeli postawisz na nim doniczki z roślinnością. Z metalowym koszem będziesz w stanie z kolei bardziej rozplanować urządzanie balkonu, a co za tym idzie – znajdziesz więcej miejsca na rośliny. Kosz prezentuje się bardzo klasycznie, jednak jego cechą charakterystyczną jest niezwykła trwałość, a także odporność na warunki atmosferyczne. Możesz w nim trzymać swoje ulubione kwiaty, ciesząc się ich pięknem.

Zobacz także z tej kategorii:


73


 

438


 

269


 

301


 

300


 

35


 

275


 

Newsletter